مانی رسانه ManiMedia

گزارشی از شرایط تیم استقلال

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-تمرین امروز تیم فوتبال  استقلال در شرایطی برگزار شد که شیخ دیاباته خودش را به کادر فنی معرفی کرد. وی در تمرین امروز به صورت اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز کار کرد.سیاوش یزدانی و میلیچ غایبان تمرین امروز بودند.

*ستار همدانی سرپرست سابق باشگاه استقلال که چندی پیش از سمت خود کنار رفت، به عنوان معاون اقتصادی باشگاه انتخاب شد.امروز سعید رمضانی پیشکسوت فوتبال ایران به عنوان سرپرست جدید این تیم انتخاب شده بود.

*سجاد آقایی بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال این روز ها به دنبال جدایی از این تیم است و این بازیکن برای دریافت رضایت نامه اش هم از مدیران باشگاه اقدام کرده است.آقایی با دریافت رضایت نامه از استقلالی ها احتمالا تا عصر امروز به تیم دیگری می رود تا بتواند بازی کند.این بازیکن برای جدایی یا افزایش قراردادش با استقلال با فرهاد مجیدی صحبت هایی را داشته که در نهایت تصمیمات بر این بوده تا او با دریافت رضایت نامه از جمع آبی هاجدا شود.

*بعد از کنار رفتن جواد زرینچه از سمت سرپرستی که ترکش های قهر استراماچونی دامن گیر این چهره مشهور سال های گذشته باشگاه شد، ستار همدانی با حکم سرپرست موقت باشگاه برای یکی دو هفته این سمت را برعهده گرفت اما این همکاری هم دوام چندانی نداشت تا با انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی و جانشین استراماچونی، همدانی هم عطای کار در سمت سرپرستی استقلال را به لقایش بسپارد.

*مدیران باشگاه استقلال تا فردا فرصت دارند لیست آسیایی خود را با تغییرات انجام شده ارسال کنند و در همین راستا قرار است نام بازیکنان جدید جذب شده به لیست اضافه شود.همچنین نام سرمربی و دستیاران نیز در این لیست قرار خواهد گرفت و نام بازیکنان خارجی جدید از جمله «ایبینی» که ظهر امروز برای تست های پزشکی به ایران می آید پس از تایید و عقد قرارداد در این لیست جای می گیرد.مدیران استقلال پس از مذاکره با بازیکنان مراکشی یا کامرونی جذب آنها را در دستور کار قرار می دهند.از طرفی آبی پوشان برای حضور در رقابت های آسیایی پیش رو همچنان با مشکل البسه مواجه هستند و گویا پیراهن های بازیکنان به دست آنها نرسیده است.

* با گذشت نزدیک به ده روز از کنار رفتن دومین سرپرست، گزینه های زیادی برای نشستن در این صندلی مطرح شد که در نهایت باشگاه با هماهنگی سرمربی جدید روی سه گزینه به جمع بندی نهایی رسید که شانس اول به داماد مرحوم ناصرحجازی داده شد تا او این سمت دشوار و تعیین کننده را در کنار فرهاد مجیدی برعهده بگیرد.سعید رمضانی بازیکن سابق تیم های فولاد و سپاهان به عنوان یکی از بازیکنان خوش اخلاق و موثر در فوتبال ایران شناخته می شود . او که هم دوره بسیاری از ستاره های صاحب نام سپاهان از جمله محرم نویدکیا بود و عنوان قهرمانی لیگ را با تیم محبوب نصف جهان تجربه کرده است حالا به عنوان نماینده اسطوره فقید استقلال قرار است سهمی روی نیمکت رهبری آبی ها در ادامه لیگ نوزدهم داشته باشد.با این انتخاب و انتصاب سرپرست موقت باشگاه از ستار همدانی همچنان در چارت مدیریتی باشگاه بهره خواهد برد تا جایی که شنیده می شود سرپرست سابق استقلال این بار قرار است به عنوان معاون کمیته اقتصادی باشگاه مشغول به کار شود تا شرح وظایف متفاوتی داشته باشد. ستار که رابطه نزدیکی با اسماعیل خلیل زاده دارد از این پس در بحث درآمدزایی و جذب اسپانسرهای مالی فعالیت های اقتصادی را به جای ورزشی در دستور کار خواهد داشت.