مانی رسانه ManiMedia

گزارشی از تیم پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-در پی مذاکرات محمدحسن انصاری فرد و حمیداوی مالک شهرخودرو رضایت نامه یحیی گل محمدی صادر شد و گل محمدی بازیکن و سرمربی پرسپولیس به خانه‌اش بازگشت.یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس توافقاتی داشته و قرارداد رسمی امضا خواهد شد. دستیاران گل محمدی به کادر فنی پرسپولیس ملحق می‌شوند.

* پس از جدایی گابریل کالدرون از پرسپولیس، مدیران این باشگاه مذاکراتی را با گزینه‌های مختلف انجام دادند و در نهایت یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی جدید قرمز پوشان تهرانی معرفی کردند.گل‌محمدی که با باشگاه شهر خودرو قرارداد داشت، پس از چند دور مذاکره توافق شده است که با پرداخت مبلغی به صورت قانونی قرارداد خود را فسخ کند تا مشکلی برای هدایت پرسپولیس‌ نداشته باشد.

* باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد: پس از مذاکرات متعدد در نهایت باشگاه پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی برای هدایت این تیم به توافق رسید.مدیرعامل باشگاه پرسسپولیس با مالک باشگاه شهر خودرو به توافق رسید و رضایتنامه این مربی صادر شد.این مربی و بازیکن اسبق پرسپولیس به خانه‌ای بازگشت.گل‌محمدی عصر امروز قرارداد خود را با باشگاه به امضا می‌رساند و دستیارانش هم به زودی کارشان را آغاز خواهند کرد.در همین راستا گفته می‌شود، کریم باقری، حمید مطهری و داوود فنایی دستیاران گل‌محمدی در پرسپولیس کارشان را آغاز خواهند کرد.

*کریستین اوساگونا، مهاجم سابق ذوب آهن پس از کشمکش با فولاد خوزستان در نهایت به پرسپولیس ملحق شد تا در نیم فصل دوم برای صدرنشین کنونی فوتبال ایران بازی کند.پرسپولیسی‌ها این مهاجم را برای رفع نقطه ضعف خود در خط حمله جذب کردند تا در کنار علی علیپور کوتاه قامت، از بازیکن ۱۹۴ سانتی متری خود برای گلزنی بهره مند شوند. با این حال آمار و عملکرد اوساگونا در تیم‌های قبلی‌اش نشان دهنده موضوعی متفاوت است چرا که او به عنوان مهاجم فقط یک بار توانسته در طول یک فصل ۱۰ گل بزند.

*فرشاد احمدزاده شماره ۱۰ تیم فوتبال پرسپولیس به طور ناگهانی از سوی مسوولان به باشگاه فراخوانده و قراردادش به طور توافقی با سرخپوشان فسخ شد.این در حالی بود که «گابریل کالدرون» سرمربی پیشین پرسپولیس پیش از ترک ایران فهرستی از بازیکنان مازاد خود را در اختیار باشگاه قرار داده بود که در آن خبری از نام فرشاد احمدزاده نبود.به هر حال فسخ قرارداد این بازیکن با سرخپوشان آن هم در شرایطی که هنوز تیم سرمربی ندارد کمی جای تعجب داشت.در شرایطی که در حال سپری کردن روز آخر نقل و انتقالات هستیم، ‌تنها آدام همتی بود که به طور رسمی با پرسپولیس فسخ کرد.یحیی گل‌محمدی پیش از این گزینه اصلی هدایت پرسپولیس محسوب‌ می‌شد و براساس بیانیه باشگاه، عصر امروز (دوشنبه) قرارداد خود را با این تیم به امضا می‌رساند.گفته می‌شود گل‌محمدی نظر مثبتی روی احمدزاده نداشت و به همین دلیل قلم قرمز روی نام این بازیکن کشید و این موضوع را به مسوولان پرسپولیس منتقل کرد. مسوولان باشگاه نیز نیمه شب دوشنبه این بازیکن را به باشگاه فراخوانده و پس از برگزاری جلسه‌ای با مدیرعامل قرارداد وی را به طور توافقی فسخ کردند.

* امیرعلی حسینی مسئول بخش بین‌الملل باشگاه در خصوص اوساگوناگفت: صبح امروز (دوشنبه) با توجه به نهایی شدن توافق با بازیکن نیجریه‌ای و عقد قرارداد برای دریافت مجوز، در سامانه TMS ثبت نام کردیم. با توجه به اختلاف ساعتی که با کره‌جنوبی داریم، تماس‌های مختلفی هم برقرار شد.وی افزود: شخصا گفت‌وگوی واتس‌آپی با طرف‌های کره‌ای داشتم و بخش بین‌الملل فدراسیون فوتبال هم از سوی دیگر پیگیر بود و در نهایت توانستیم فرایند دریافت ITC کریستین اوساگونا را از باشگاه ججویونایتد کره جنوبی در مدت ۲ ساعت پشت سر بگذاریم. در فرایند دریافت ITC باشگاه مقصد، درخواست خود را از طریق فدراسیون فوتبال خود به فدراسیون فوتبال مبدا بازیکن ارسال کرده و فدراسیون مربوطه درخواست را به باشگاه مبدا می‌فرستد. مراحل دریافت مجوز پس از صدور هم بالعکس خواهد بود و این فرآیند معمولا زمان بر است، اما در مورد این بازیکن همه چیز با سرعت پیش رفت.همچنین امور ورزشی باشگاه اعلام کرد با توجه به درخواست بازیکن و با هماهنگی صورت گرفته با افشین پیروانی، مدیر تیم، شماره ۹۹ برای اوساگونا در نظر گرفته شده است.