مانی رسانه ManiMedia

چند تن از مدیران و داوران جشنواره تجسمی فجر استعفا دادند

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر مانی رسانه-یکی از دبیران دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در اینستاگرام خود از عدم ادامه همکاری داوران و دبیر این بخش با این جشنواره خبر داد.در پی معرفی داوران ۱۰ رشته ‌هنری بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با نام طوبای زرین، دبیر و داوران حوزه تصویرگری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از ادامه همکاری با جشنواره انصراف دادند.

* علی هاشمی شهرکی در اینستاگرام خود نوشت:با عرض تسلیت حضور هم‌میهنان گرامی و به رسم همدردی با بازماندگان حوادث اخیر، بدین وسیله اعلام می‌داریم که به دلیل تالمات روحی قادر به ادامه همکاری با جشنواره نیستیم.

* دبیر و داوران حوزه تصویرگری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجرمهنوش مشیری دبیر رشته تصویرسازی و علی هاشمی شهرکی، علی خدایی و پیمان رحیمی زاده داوران این رشته در دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر بودند.

* کیانوش غریب پور (مدیر هنری جشنواره هنرهای تجسمی فجر) نیز با انتشار پستی در اینستاگرام خود نوشت: به طاقتی که ندارم، کدام بارکشم؟او در این پست، عکسی منتشر کرده است که در آن روی سمت مدیر هنری جشنواره هنرهای تجسمی فجر خط قرمز کشیده است.

* سیف‌الله صمدیان ،با اعلام انصراف داوران بخش عکس جشنواره تجسمی فجری گفت: در رشته عکاسی کیارنگ علائی، شهریار توکلی و من داور بودیم که همه ما از ادامه همکاری انصراف دادیم.

1