مانی رسانه ManiMedia

چرا خلیل زاده با وجود درخشش در تیم پرسپولیس به تیم ملی دعوت نشد

به گزارش سرویس ورزشی مانی رسانه-بعد از اعلام لیست تیم ملی همیشه این سوال وجود داشته که چرا خلیل‌زاده با وجود درخشش در پرسپولیس نباید به تیم ملی دعوت شود اما ظاهرا عملکرد او طوری نیست که چشم سرمربی‌های تیم ملی را بگیرد.

 این دقیقا شبیه به اتفاقی است که در سال‌های گذشته برای شجاع خلیل‌زاده هم رخ داده است. بازیکنی که در ۳ سال حضور در پرسپولیس مهمترین رکن دفاعی تیمش بوده و اگر این تیم توانسته در سال‌های گذشته یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را به نام خود ثبت کند، نقش خلیل‌زاده در این اتفاق‌ها غیر قابل انکار است. در

تمام این ۳ سال بعد از اعلام لیست تیم ملی همیشه این سوال وجود داشته که چرا خلیل‌زاده با وجود درخشش در پرسپولیس  نباید به تیم ملی دعوت شود اما ظاهرا عملکرد او طوری نیست که چشم سرمربی‌های تیم ملی را بگیرد.

البته در مورد خط دفاع تیم ملی ذکر یک نکته ضروری است، مجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی به عنوان ۲ دفاع لژیونر فوتبال ایران مهره‌های بدون جانشین ترکیب تیم ملی هستند ولی انتظار می‌رود حالا که بازیکنان با تجربه‌ای مثل منتظری و سیدجلال حسینی از تیم ملی خداحافظی کرده‌اند نوبت به شجاع برسد.

ورزش سه در ادامه افزود:البته فهرست اخیر تیم ملی دو غایب بزرگ دیگر هم دارد: مهدی ترابی و وریا غفوری دو ستاره پرسپولیس و استقلال که شاید قربانی عملکرد ضعیف تیم‌های باشگاهی‌شان شده‌اند.