مانی رسانه ManiMedia

پیشنهادهای هنری برای آخر هفته

به گزارش سرویس سینما و تنئاتر مانی رسانه-نگارخانه‌ها و گالری‌های تهران با برگزاری نمایشگاه‌های هنری میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی هستند. در روزهای پایانی این هفته نمایشگاه‌های زیادی افتتاح می‌شود.

برخی از نمایشگاه‌هایی که در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۰ و ۲۱ تیرماه) افتتاح می‌شوند و در این ایام برقرار هستند:

گالری آتبین

نمایشگاه گروهی عکس به کیوریتوری بابک حقی و با عنوان «از قاب دیگری»، روز جمعه (۲۱ تیر ماه) در گالری آتبین افتتاح می‌شود و تا یکم مرداد ماه نیز ادامه دارد.

در این نمایشگاه آثار هنرمندانی همچون امید شلمانی، الی عابدی، بابک حقی، عطا محمدی، میلاد کارآموز، هامون محمودی و غزاله صداقت ارائه شده است.

گالری الهه

نمایشگاه انفرادی نقاشی مرضیه قاسم‌پور از روز جمعه (۲۱ تیر ماه) تا تاریخ ۳۱ تیر ماه در گالری الهه برگزار است.

گالری شیرین

نمایشگاه انفرادی نقاشی و چیدمان از ملاحت محب‌خواه از روز جمعه (۲۱ تیر ماه) در گالری شیرین افتتاح می‌شود و تا دوم مرداد ماه نیز ادامه دارد.

این نمایشگاه شامل مجموعه‌ی آبدیدگان و چیدمان یادبود برای شهری که ناپدید می‌شود.

همچنین نمایشگاه انفرادی نقاشی ساغر حمزه‌لو نیز در همین تاریخ در گالری شیرین برپاست.

گالری دنا

نمایشگاه گروهی طراحی با عنوان «آینه‌ی ناپیدایی» به کیوریتوری کارین کریم مسیحی روز جمعه (۲۱ تیر ماه) در گالری دنا افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا تاریخ ۲۶ تیر ماه ادامه دارد.

در این نمایشگاه آثار هنرمندانی همچون رضا اشجری، لیلا امینی، علی انصاری، ماندانا باقری، سمانه حسینی، سینا سالاری راد، کوروش سرمدی، امیرهوشنگ شیری، زهرا عیشی، مینا قهرمانی و شیدا گرجی به نمایش گذاشته شده است.