مانی رسانه ManiMedia

پیام نوروزی مانی رسانه

مانی رسانه- یکسال گذشت.روزهایی که با تجربه های شیرین و تلخ همراه بود.لحظه هایی که سرشار از تجربه های گران بها برای یکایک شما عزیزان بود. برخی ها از ابتدای تلخی ها از شادی های پیش روی جا ماندن. و برخی ها نیز با امید از گوی سختی ها گذر نموده و دریچه های روشن را بر زندگی خود گشودند. هیچگاه نمی توان روزهای پرتلاطم سال گذشته را کتمان نمود.روزهایی که مردمان ایران زمین در پی رفاه نسبی کمر خم نمودن و در پی معاش روزانه نیز،دوان دوان به آینده قدم برداشتند

آری؛ اما امید همواره این مردمان نجیب را سرپا نگه داشت و باعث شد خانواده ایرانی با هر فشار اقتصادی و روحی به استقبال عید بهار برود. و با فلسفه ” عمو نوروزه سالی یه روزه” لبخند را بر روی لبانشان دوباره جاری ساختند. هر چند بعد از ایام نوروز؛ روز از نو روزی از نو!

اما مردمان نجیب ایران زمین،خود را برای بهار جاودان آماده خواهند نمود. به روزهای آرام و رفاه عالی خواهند رسید.و برای ایرانی آباد و سرافراز با اتحاد از دره های برهوت این روزها گذر خواهند کرد.

آری؛ ایران و ایرانی زنده هست.چون همواره چشم امید به فرداهای روشن دارد.

نوروز یکهزار و سیصد و نود و هشت خورشیدی را بر یکایک شما عزیزان شادباش می گویم. و سالی سرشار از سلامتی،برکت و شادی را برایتان میطلبم.

مانی راستین

مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی مانی رسانه