مانی رسانه ManiMedia

پرسپولیس ۲ – سایپا صفر

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برابر سایپا به برتری ۲ بر صفر دست یافت تا به روند مثبت هفته‌های اخیر خود ادامه دهد.امروز (شنبه) و در ادامه هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، سایپا در ورزشگاه شهدای شهر قدس از تیم مدعی پرسپولیس پذیرایی ‌کرد و با ۲ گل شکست خورد.«امیر عرب‌براقی» از داوران جوان فوتبال ایران، قضاوت این دیدار را عهده‌دار بود.بازی با روند متعادلی آغاز شد و هر دو تیم حملات پراکنده ای را انجام دادند.

در دقیقه ۱۸ ارسال «مهدی شیری» با ضربه آکروباتیک ناقص و آرام «وحید امیری» همراه شد، اما اشتباه عجیب «حامد فلاح‌زاده» دروازه‌بان سایپا موجب شد تا گل نخست این دیدار در عین ناباوری ثبت شود.

در دقیقه ۴۵ تیم پرسپولیس می‌توانست به گل دوم دست یابد که ناهماهنگی «بشار رسن» و «علی علیپور» موجب شد این بخت مناسب از دست برود تا این نیمه با همان یک گل به پایان برسد.

در دقیقه ۵۵ پرسپولیس در ضد حمله‌ای سریع فرصت خوبی برای گلزنی داشت که تعلل «علیپور» این موقعیت را هدر داد تا اعتراض سایر بازیکنان را به همراه داشته باشد.

در دقیقه ۷۵ ضربه سر «آرمان رمضانی» تیم سایپا را درآستانه گلزنی قرار داد که «رادووشویچ» ‌با واکنشی خیره‌کننده، دروازه پرسپولیس را نجات داد.

در دقیقه ۸۵، «احمد نوراللهی» ستاره این روزهای میانه میدان پرسپولیس توپ را در محوطه جریمه کنترل کرد و با چرخشی زیبا، دومین گل تیمش را درون دروازه سایپا جای داد.

در نهایت شاگردان «گابریل کالدرون» با حساب دو بر صفر حریف را شکست داده تا با ۲۸ امتیاز در جمع مدعیان اصلی قهرمانی باقی بمانند.سایپا نیز با پذیرش هشتمین شکست فصل خود، همچنان با ۱۱ امتیاز و در جمع قعرنشینان ماندگار شد.نکته اصلی این دیدار ضعف فلاح‌زاده، دروازه بان سایپا و درخشش رادووشویچ، سنگربان پرسپولیس بود.

ترکیب سایپا:

حامد فلاح‌زاده، مجتبی لطفی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری، کمال‌الدین نیک‌خوی، روزبه شاه‌علی‌دوست، سعید غلامعلی‌بیگی، سعید محمدفرد، امیرحسین حسین‌زاده (حسین کامیاب)، رضا جعفری (آرمان رمضانی) و محمدرضا سلیمانی

ترکیب پرسپولیس:

بوژیدار رادوشویچ، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری(محمد انصاری)، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، بشار رسن، مهدی ترابی، وحید امیری (فرشاد احمدزاده) و علی علیپور