مانی رسانه ManiMedia

نجفی رابطه جنسی میترا استاد با مقامات قضائی کشور را ناخواسته فاش کرد!

مانی رسانه- محمد علی نجفی از مدیران شناخته شده رژیم ایران که گویا کلید صندوق اسرار و رازهای مگویی را در دست دارد برای آنکه از حبس طولانی فرار کند، شروع به تهدید به افشاگری در راستای افشای رابطه های جنسی میترا استاد با برخی از مقامات دستگاه قوه قضائیه کرد.

به گزارش سرویس خبر مانی رسانه- پس از افشاگری های انجام شده مبنی بر اینکه «محمد علی نجفی» شهردار اسبق تهران برای کاهش فشار نهادهای اطلاعاتی، تهدید کرده که نقش «میترا استاد» همسر سابقش را فاش می کند. بر همین اساس ابراهیم رئیسی رئیس دستگاه قضایی ناچار به واکنش شد.
محمد علی نجفی تهدید کرده بود رابطه جنسی میترا استاد همسر سابق خود را با«غلامعباس ترکی» دادستان نظامی تهران را فاش می کند.این افشاگری باعث بحران در سازمان قضائی نیروهای مسلح شده و پس از آنکه متوجه شدند این رسوایی به بیرون بروز کرده،باتوصیه ابراهیم رئیسی تصمیم گرفتند غلامعباس ترکی را برکنار کنند.

در این میان غلامعباس ترکی دادستان برکنار شده نظامی تهران تهدیدکرده در صورت اسناد رابطه جنسی او با میترا استاد را فاش کنند،من نیز اسناد رابطه میترا استاد با حجت الاسلام شکرالله بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح را فاش می کنم.

به همین دلیل ابراهیم رئیسی مجبور شد ترکی را در سمت دادیار دیوان عالی کشور قرار بدهد.
محمد علی نجفی شهردار سابق تهران که همسرش میترا استاد رابه قتل رساند،تهدید کرده از رابطه جنسی میترا استاد با حجت الاسلام سید احمد زرگر معاون آیت الله جنتی و دبیرکل ستاد امر به معروف و نهی از منکر هم خبر دارد.