مانی رسانه ManiMedia

مروری بر حواشی روز تیم پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-با اعلام باشگاه پرسپولیس  با توجه به پروتکل ابلاغی از سوی ستاد مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، تمرینات در گروه‌های چندگانه برگزار خواهد شد و هر گروه از بازیکنان در ساعت مقرر در ورزشگاه کاظمی حاضر شده و زیر نظر کادر فنی تمرین خواهند کرد. این کار برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل بهداشتی ابلاغ شده به باشگاه صورت می‌گیرد.

* معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس می‌گوید پروتکل‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای لیگ برتر باید اجرا شود.باشگاه‌های لیگ برتری هرساله چند ۱۰ میلیارد هزینه می‌کنند و حالا هم ایرادی ندارد که به خاطر سلامتی تیم‌شان کمی بیش‌تر هزینه بکنند.وی افزود: آن پروتکلی که وزارت بهداشت اعلام کرده است مبنای پزشکی دارد و لازم است همه باشگاه‌ها آن را اجرا کنند. ضمن احترامی که به همه باشگاه‌های لیگ برتر قائلم و درک می‌کنم شرایط اقتصادی در حال حاضر کمی سخت شده اما اگر در این شرایط باشگاهی آن هم فعال در لیگ برتر بگوید توان پرداخت این هزینه‌ها را ندارد، قابل درک و شایسته نیست. مگر هزینه‌های اضافی چقدر می‌شود؟ فکر نمی‌کنم در این ٩ هفته باقی مانده بیش‌تر از ۵ درصد به هزینه‌های باشگاه‌ها اضافه بشود. الان بحث هتل مطرح است که فقط باید تعدادی اتاق بیش‌تر رزرو شود که هزینه آن‌چنانی در بر ندارد. یک بحث هم درباره اتوبوس است که فکر نمی‌کنم اجاره یک اتوبوس اضافه به‌مدت ۲۴ ساعت خیلی برای یک باشگاه لیگ برتری هزینه در بر داشته باشد.

*دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از وقفه ۷۰ روزه از عصر امروز شنبه در ورزشگاه شهیدکاظمی آغاز خواهد شد اما نفرات خارجی این تیم در این تمرین غایب خواهند بود.با توجه به شرایط کنونی کرونا و محدودیت پروازها بازگشت خارجی‌های پرسپولیس به تهران با کمی مشکل مواجه شده است.بوژیدار رادوشوویچ که از کرواسی به تهران می‌آید، راه طولانی را تا تهران طی خواهد کرد. رادو روز دوشنبه از اشپیلت به زاگرب، از زاگرب به فرانکفورت، از فرانکفورت به دوحه و از دوحه به تهران سفر خواهد کرد تا روز سه شنبه در تمرینات حاضر شود.اما کریستین اوساگونا برای خروج از نیجریه با مشکلاتی مواجه است و ممکن است این موضوع بازگشت وی به تهران را به تاخیر بیاندازد.بشار رسن هم که در طول دوران حضور در کشورش عراق صحبت‌هایی مبنی بر عدم تمدید قرارداد با پرسپولیس را مطرح کرده بود،  تا پایان هفته به تهران خواهد آمد. مسوولان باشگاه پرسپولیس در طول هفته گذشته مذاکراتی را برای بازگشت این بازیکن با مدیربرنامه‌های وی انجام دادند. مسوولان وعده دادند که تا پایان هفته جاری بخشی از قرارداد وی را پرداخت خواهند کرد تا میزان دریافتی او هم به حدود ۷۰ درصد برسد و بدین ترتیب رسن تا پایان هفته به تهران خواهد آمد.

* جلال حسینی گفت:بسیاری از بازیکنان آمادگی خیلی خوبی دارند و با سه هفته کار گروهی به شرایط خوبی می‌رسند.وی با بیان اینکه سرخپوشان از ابتدای فصل روزهای خیلی سختی داشته‌اند،بازیکنان خیلی تلاش کردند و ما هنوز کاری انجام نداده‌ایم. حرف‌هایی که زده می‌شود، فشار را روی ما بیشتر می‌کند. دیدارها و شرایط سختی داریم و رقبای ما آماده هستند. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و امیدوارم در ادامه موفق باشیم.رسول‌پناه تلاش زیادی کرد و بازیکنان هم صبوری کردند. رسول‌پناه دو ماه قبل گفته بود بخشی از قراردادها پرداخت می‌شود که تنها سه درصد پرداخت شد. بچه‌ها خیلی تلاش و سکوت کردند و با وجود تلاش برای قهرمانی، از مسائل مالی صحبت نکردند. امیدوارم باشگاه در راه درست حرکت کند و خیلی بهتر است هزینه‌ای که صرف بازیکنان خارجی یا کارهای دیگر می‌شود، به بازیکنان ایرانی داده شود.