مانی رسانه ManiMedia

مروری بر حواشی روز تیم استقلال

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-باشگاه استقلال تا نیمه اول فروردین ماه تعطیل خواهد بود.در حالی که در سال های گذشته باشگاه استقلال تا پنجم فروردین تعطیل و سپس شروع به کار می کرد امسال به دلیل شیوع کرونا تا ۱۵ فروردین تعطیل خواهد بود.گفتنی است اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره استقلال هم به دلیل مبتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری است.

* اکثر استقلالی‌ها در گفت‎وگفت‌های صمیمانه و نوروزی با اطرافیان خود، شانس احمد سعادتمند برای مدیرعاملی در استقلال را بیشتر از سایر گزینه‌ها می‌دانند و معتقدند وزارت ورزش او را به عنوان مدیرعامل انتخاب می‌کند.در حال حاضر و بر خلاف ادعای برخی رسانه‌ها، فقط ۳ نفر عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال هستند و کامران منزوی و علی فتح‌الله‌زاده استعفا داده‌اند. سعادتمند، حجت نظری و اسماعیل خلیل‌زاده هم به عنوان اعضای هیئت مدیره به کار خود ادامه می‌دهند.

*تعطیلی لیگ به نفع بازیکن مصدوم استقلال شد تا احتمالا در صورت ادامه لیگ بتواند برای تیمش به میدان برود.داریوش شجاعیان از اردیبهشت ماه می تواند برای استقلال به میدان برود.مشکل مصدومیت این بازیکن رفع شده و او هر روز را به انجام تمرینات اختصاصی می پردازد تا با کسب آمادگی بدنی بتواند برای استقلال به میدان برود. در صورتی که شجاعیان طی هفته های آتی تمرینات آماده سازی خود را به خوبی بگذراند می تواند از اردیبهشت ماه برای استقلال به میدان برود تا از این بابت فرهاد مجیدی لبخند رضایت برلب داشته باشد.

* استقلال در حالی باید حدود ۳۰ میلیارد تومان را به عنوان بودجه فوری در اختیار داشته باشد تا مقابل شکایت‌های طلبکارانش در فیفا بایستد که از مهرماه گذشته تا به امروز بیش از ۲۱ میلیارد تومان در این باشگاه هزینه شده است.الان ایرانسل به استقلال پول نمی‌دهد به خاطر اینکه مدعی است استقلالی‌ها باید مانند پرسپولیسی‌ها این اپراتور را تبلیغ کنند که هیچ یک از بازیکنان استقلال حاضر به انجام چنین کاری نشده‌اند. مهلت قرارداد استقلال با این اپراتور تا سال ۱‌۴‌۰‌۲ است.موسسه مالی اعتباری کوثر و اتکا هم دیگر اسپانسرهای باشگاه استقلال هستند و از سال ۱۳۹۴ قرارداد همکاری منعقد شده است که تاکید کرده‌اند در صورتیکه تبلیغات پشت پیراهن به آنها اختصاص یابد می‌توانند رقم ۱۰ میلیارد تومان به باشگاه استقلال بدهند.اکنون استقلال به غیر از بدهی‌های بزرگی که به مربیان و بازیکنان سابق این باشگاه دارد با آغاز سال جدید یک مشکل جدی را هم باید حل و فصل کند. بهاروند با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال تهران اعلام کرده که شش میلیارد و دویست میلیون تومان بابت تبلیغات محیطی به سازمان لیگ بدهکار هستند! این در حالی است که در سال ۹۷ رقمی معادل چهار میلیارد و دویست میلیون تومان به سازمان لیگ بدهکار بودند.