مانی رسانه ManiMedia

مروری بر حواشی روز تیم استقلال

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-محمد دانشگر مدافع تیم استقلال که امروز همانند دیروز در تمرین غایب بود، از سوی باشگاه جریمه شد.

* تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی امروز در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که علی دشتی بازیکن آبی پوشان در آن حضور داشت.دشتی روز گذشته و در اولین جلسه تمرین استقلال غیبت داشت.

* دومین تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از صدور مجوز ستاد مقابله با کرونا، از ساعت ۱۱ امروز در مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری شد.شیخ دیاباته و میلیچ دو غایب دیگر تمرین امروز بودند. در بخش ابتدایی، فرهاد مجیدی شاگردانش را دور هم جمع کرد و برای دقایقی به گفتگو پرداخت. وی سپس بازیکنان را دراختیار مربی بدنساز قرار داد.سیاوش یزدانی با چهره جدید در محل تمرین حضور پیدا کرد که همین باعث شد بازیکنان در مورد مدل موهای وی با او صحبت کنند.نبوشا لکیچ مربی صربستانی تیم فوتبال استقلال که خواستار پرداخت مطالبات معوقه‌اش شده، هنوز به ایران بازنگشته و وی نیز در تمرین امروز حضور نداشت.

* با این که از تاریخ اعلام شده توسط وکیل دیاباته برای پرداخت مطالبات این بازیکن مدتی گذشته است، اما روند پرداختی به این بازیکن ادامه دارد و آنطور که گفته می‌شود، مطالبات وی امروز تسویه می‌شود.چراغ سبز وکیل دیاباته به باشگاه استقلال برای دریافت مابقی مطالبات پس از تعیین تاریخ نشان می‌دهد که این مهاجم مشکلی برای بازگشت به تمرینات آبی پوشان ندارد و اگر اتفاق خاصی روی ندهد شیخ دیاباته در روزهای آینده به تهران باز خواهد گشت.

*در حالی که قرار بود کارگزار جدید باشگاه استقلال مابقی مطالبات شیخ دیاباته را پرداخت کند تا این بازیکن بدون مشکل به ایران بازگردد و در تمرینات آبی پوشان حاضر  شود، شکایت کارگزار قبلی استقلال از این باشگاه و کارگزار جدید باعث شد تا شرکت مربوطه از ادامه واریز پول به حساب مهاجم اهل مالی استقلال منصرف شود.  احمد سعادتمند که چندین بار به هواداران اطمینان داده بود مطالبات  دیاباته و میلیچ پرداخت می‌شود و این ۲ بازیکن در استقلال می‌مانند، برای پرداخت بقیه مطالبات دیاباته چکی به مبلغ ۲ میلیارد تومان از یکی از اطرافیانش گرفت تا مانع از فسخ قرارداد و جدایی مهاجم اهل مالی از استقلال شود.