مانی رسانه ManiMedia

مجیدی باید تمرکز بیشتری روی قهرمانی در جام حذفی داشته باشد

مانی رسانه-پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به سرمربی این تیم توصیه کرد تمرکزش را روی قهرمانی در جام حذفی بگذارد هر چند رسیدن به این هدف هم بسیار سخت خواهد بود.

به گزارش سرویس ورزشی مانی رسانه-مرتضی یکه در خصوص تساوی استقلال برابر تراکتورسازی گفت: درست برخلاف بازی رفت که بسیار پرگل، پربرخورد و تماشایی پسند بود، این دیدار نتوانست هوادارانی را که از طریق گیرنده‌هایشان این بازی را می‌دیدند، راضی کند. در بازی رفت دو تیم در شرایط بسیار خوبی بودند و استقلال توانست یک برد بسیار خوب را مقابل حریفش کسب کند اما در این دیدار عدم آمادگی دو تیم باعث شد تا اشتباهات آنها در زمین زیاد باشد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ارتباط با فرهاد مجیدی گفت: فرهاد مجیدی باید تمرکزش را کاملاً بر روی قهرمانی در جام حذفی بگذارد،او خیلی راحت قهرمانی در لیگ برتر را از دست داد، البته در دو بازی گذشته هم نتوانست خوب بازی کند اما در دیدار برابر تراکتورسازی اگر چه موفق به گل زدن نشد اما حداقل گلی هم دریافت نکرد و این دیدار کمی بهتر از دیدارهای قبلی برگزار شد.

این بازیکن سابق استقلال در ادامه افزود: مجیدی می‌داند کار سختی در جام حذفی هم خواهد داشت و باید با رقیب همیشگی اش یعنی سپاهان اصفهان روبرو شود. مجیدی چون خودش مهاجم بوده انتظار می رود با قدرت بیشتری و اختصاصی با مهاجمان تیمش تمرین کند و با تمرینات منظم آنان را به هدف نزدیک کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: روزهای سختی در انتظار استقلال است. آبی پوشان اگر می‌خواهند به قهرمانی در جام حذفی برسند باید تمرکز بیشتری داشته باشند و من آرزو می‌کنم بازیکنانی که دچار ویروس کرونا هم شده اند، بتوانند زودتر به تمرینات گروهی بازگشته تا استقلال را در دیدارهای آینده که حساس‌تر از گذشته هم خواهد بود، همراهی کنند.