مانی رسانه ManiMedia

قیمت طلا و سکه در بازار امروز اعلام شد

مانی رسانه- قیمت ها امروز در بازار سکه سیر صعودی را همچون روز گذشته تجربه کردند و تنها قیمت سکه گرمی ثابت ماند. قیمت طلا امروز هم به مانند روز پیش در بازار ایران بالا رفت اما بازار جهانی شاهد افت قیمت هر اونس طلا بود.

به گزارش سرویس اقتصادی مانی رسانه-بازار امروز هم در حالی آغاز به کار کرد که قیمت سکه بالا رفت و با رشد ۲.۷۶ درصدی به ۱۰,۸۵۰,۰۰۰ (ده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت سکه امروز خلاف افت قبلی خود، رشد را تجربه کرد، سکه که روز قبل تا ۱۰,۵۵۰,۰۰۰ (ده میلیون و پانصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز – پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ مصادف با ۱۳ آگوست ۲۰۲۰ – با رشد ۲٫۷۶ درصدی به ۱۰,۸۵۰,۰۰۰ (ده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

نیم سکه، امروز به ۵,۳۵۰,۰۰۰ (پنج میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۸۶ درصدی داشته است.

ربع سکه امروز با افزایش ۰.۶۶ درصدی، از ۲,۹۸۰,۰۰۰ (دو میلیون و نهصد و هشتاد هزار) تومان به ۳,۰۰۰,۰۰۰ (سه میلیون) تومان رسید.

همچنین هر سکه گرمی بدون تغییر نسبت به روز قبل ، ۱,۷۰۰,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد هزار) تومان معامله شد.

قیمت طلا امروز در ایران بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار به ۱,۰۲۶,۱۲۸ (یک میلیون و بیست و شش هزار و یکصد و بیست و هشت ) تومان قیمت خورد.
قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار به ۱,۰۲۶,۱۲۸ (یک میلیون و بیست و شش هزار و یکصد و بیست و هشت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۱۶ درصدی داشته است.