مانی رسانه ManiMedia

قیمت سکه و طلا در بازار امروز اعلام شد

مانی رسانه-قیمت سکه در بازار امروز تهران خلاف روند کاهشی روز گذشته با افزایش همراه شد و قیمت طلا امروز در بازار ایران به مانند روز پیش افزایش نسبی را تجربه کرد.

به گزارش سرویس اقتصادی مانی رسانه-بازار تهران امروز شاهد افزایش ۸۰ هزار تومانی قیمت است که به ۱۱,۲۸۰,۰۰۰ (یازده میلیون و دویست و هشتاد هزار) تومان رسید.

امروز قیمت سکه در بازار تهران، به ۱۱,۲۸۰,۰۰۰ (یازده میلیون و دویست و هشتاد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰٫۷ درصدی داشته است.

هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز افزایش قیمت را تجربه کرد و با رشد ۰.۳ درصدی به ۱,۰۷۴,۷۰۰ (یک میلیون و هفتاد و چهار هزار و هفتصد ) تومان رسید.

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۱,۰۷۱,۴۰۰ (یک میلیون و هفتاد و یک هزار و چهارصد ) تومان رسیده بود، امروز – پنجشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ مصادف با ۳۰ جولای ۲۰۲۰ – با رشد ۰.۳ درصدی به ۱,۰۷۴,۷۰۰ (یک میلیون و هفتاد و چهار هزار و هفتصد ) تومان رسید.

هر گرم طلا ۲۴ عیار، امروز به ۱,۴۳۲,۹۰۰ (یک میلیون و چهارصد و سی و دو هزار و نهصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۳ درصدی داشته است.