مانی رسانه ManiMedia

عملکرد پرسپولیس وضعیت را در باشگاه سرخ ها،قرمز کرد

به گزارش سرویس ورزشی مانی رسانه-شش بازی، سه برد و سه باخت حاصل عملکرد کالدرون در لیگ برتر روی نیمکت پرسپولیس است. دو باخت اخیر پرسپولیس مقابل سپاهان و شهرخودرو باعث شده تا هواداران این تیم از عملکرد تیمشان به شدت شاکی باشند و وضعیت در باشگاه سرخ‌ها، قرمز باشد.

پرسپولیسی که فصل گذشته فقط یک باخت را تجربه کرد، حالا سه باخت را فقط تا هفته ششم تجربه کرده است. هواداران پرسپولیس که تا دو، سه ماه پیش همه با هم متحد بودند که برانکو ایوانکوویچ باید حفظ شود و مقابل باشگاه در اعتراض به فسخ قرارداد مربی کروات تجمع می‌کردند، حالا دچار دو دستگی و اختلاف نظر شدند. برخی می‌گویند هیئت مدیره باید کالدرون را اخراج کند و برانکو که این روز‌ها تیم ندارد، دوباره روی نیمکت بنشیند، برخی‌ها هم معتقدند باید به کالدرون فرصت داد و زود است که او را قضاوت کنیم.

خیلی از پرسپولیسی‌ها مدیرعامل قبلی این تیم، یعنی ایرج عرب را مقصر ناکامی‌های تیمشان می‌دانند. مدیرعاملی که دستمزد برانکو را نداد و باعث شد او رفتنی شود. عرب معتقد بود که پول برانکو آماده است، اما هنوز هم طلب این مربی تسویه نشده و میراثی دشوار را برای انصاری فرد برای حل این مشکل به یادگار گذاشته است.

کالدرون از بدو ورودش به پرسپولیس با مشکلات زیادی روبرو بود. مدیرعامل تیم با نظر خودش بازیکن جذب کرده و قرارداد برخی بازیکنان که بعدا در لیست مازاد این سرمربی قرار گرفتند را تمدید کرده بود. اما با این حال این سرمربی کارش را با برد آغاز کرد، اما باخت مقابل تراکتور، هواداران پرسپولسی را نسبت به توانایی‌های سرمربی شان به شک انداخت. برد در دربی بر محبوبیت کالدرون نزد هوادران افزود، اما دو باخت پشت سر هم هواداران را دوباره یاد روزگار خوش با سرمربی سابقشان انداخت.

تسنیم در ادامه افزود:حمید درخشان پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره وضعیت این روز‌های سرخ‌ها گفت: « پرسپولیس امسال از لحاظ مهره یکی از بهترین تیم‌های لیگ است و بازیکنان خیلی خوبی دارد، اما مشکل آن‌ها این است که کالدرون هنوز از بازیکنان شناخت پیدا نکرده. من تعجب می‌کنم که چطور او بعد از شش هفته هنوز نمی‌داند پست‌هایی که بازیکنان باید بازی کنند کدام است و امیدوارم دستیارانش زودتر او را در رسیدن به این شناخت کمک کنند. »