مانی رسانه ManiMedia

ضعف استقلال و توانی که مسئولان برای برطرف کردن آن ندارند

به گزارش سرویس ورزشی مانی رسانه- عبدالعلی چنگیز  در خصوص عملکرد استقلال برابر ذوب آهن گفت: متأسفانه این ضعیف ترین تیمی است که در تاریخ باشگاه استقلال وجود داشته، تیمی که نتواند دو بار از گل خورده خود دفاع کرده و دو دقیقه از گل زدنش نگذشته، گل دریافت می کند نشان می دهد که مشکلات زیادی در این تیم وجود دارد که متأسفانه مسئولان تیم توان برطرف کردن آن را ندارد.

وی تأکید کرد: بعد از گل دومی که استقلال زد خوشحال بودیم که به اولین برد در لیگ نوزدهم دست پیدا خواهیم کرد اما دو دقیقه هم نگذشت که باز هم گل تساوی را دریافت کرد و این باعث شده هواداران هم از این تیم دلسرد شوند.

مهاجم پیشین استقلال در ادامه گفت: شاهکار خط دفاعی آبی پوشان در فوتبال دنیا بی نظیر است. من نمی دانم آنها در تمرین چه کاری انجام می دهند و سرمربی تیم چه تمرینات ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد. آیا اصلا آنها تمرین می کنند یا فقط دور هم جمع می شوند. شرایط استقلال این روزها خوب نیست و با این شیوه ای که آنها پیش می روند مطمئنا به هیچ جا نخواهند رسید.

چنگیز در خصوص اخراج سرمربی استقلال هم گفت: وقتی که سرمربی این چنین برآشفته می شود و دست به اعتراض می زند، این اتفاق باعث می شود تا بازیکنان هم از او الگوبرداری کنند و اعتراض های بیهوده داشته باشند. استراماچونی اگر قرار شد در استقلال ماندنی باشد باید آرامش خود را حفظ کرده، نوع تمریناتش را عوض کند و از یک دستیار ایرانی استفاده کند، کسی که توانایی بالایی داشته و بتواند ارتباط خوبی با بازیکنان چه در تمرینات و چه در زمان بازی داشته باشد. در غیر این صورت هیچ اتفاق خاصی برای استقلال نخواهد افتاد و این تیم همچنان در انتهای جدول باقی خواهد ماند.

تسنیم در ادامه افزود:مهاجم پیشین استقلال خاطرنشان کرد: هرگز به یاد ندارم که پنج هفته از لیگ گذشته باشد و استقلال حتی به یک برد دست پیدا نکرده باشد. تیمی که همیشه به بازی هجومی و دفاع خوب معروف بود حالا به یکی از ضعیف ترین تیم های لیگ برتر تبدیل شده و بعد از گذشت پنج هفته از ۱۵ امتیاز تنها سه امتیاز کسب کرده است.