مانی رسانه ManiMedia

شرکت راه آهن خود را به رعایت پروتکل های بهداشتی ملزم می کند.

مانی رسانه-شرکت راه آهن به اجرای پروتکل های بهداشتی بمنظور مقابله با کرونا با جدیت تلاش می کند.

به گزارش سرویس اقتصادی مانی رسانه-معاون مسافری شرکت راه آهن اعلام کرد که شرکت راه آهن در صورتی که استفاده از ماسک اجباری شود قطعا بمنظور اجرای پروتکل های بهداشتی به رعایت این موضوع خواهد پرداخت .

میر حسن موسوی  ادامه داد:شرکت راه آهن در اجرای پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد مقابله با کرونا پیشتاز بوده است و تمام موارد بهداشتی را در ایستگاه های راه آهن ،نمازخانه ها،سرویس های بهداشتی و واگن ها رعایت کردیم و با اجباری شدن ماسک نیز قطعا به جدیت این قضیه را اجرایی خواهیم کرد.

در زمینه فاصله گذاری اجتماعی شرکت های ریلی ظرفیت مسافران را به ۵۰ درصد کاهش داده اند، بطور مثال در یک کوپه چهار نفره تنها دو نفر حق ورود دارند بنابراین شرکت راه آهن تمام تلاشش را برای اجرای پروتکل های بهداشتی می کند.

تمامی دستورات ابلاغ شده به شرکت راه آهن بصورت هفتگی و روزانه به زیر مجموعه ها ابلاغ می شود؛و تمامی شرکت های ریلی را به بسته های ماسک جهت ارائه به مسافرین مجهز کرده ایم و باید چنانچه در حین سفر مسافری دقایقی ماسکش را برداشت  با حفظ احترام به او گوشزد شود،چرا که شرکت راه آهن تلاش دارد با جدیت به اجرای پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد مقابله با کرونا بپردازد.