مانی رسانه ManiMedia

غیبت چند بازیکن سپاهان در دیدار با استقلال

مانی رسانه-سپاهان در غیاب سرمربی خود و چند بازیکن به مصاف استقلال خواهد رفت.

به گزارش سرویس ورزشی مانی رسانه- سپاهانی‌ها امشب و در حساس‌ترین دیدار باقی مانده خود تا پایان لیگ نوزدهم باید در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف استقلال بروند و در شرایطی پا به این مسابقه می‌گذارند که نبود امیر قلعه‌نویی و غیبت چند بازیکن کار آنها را سخت‌تر از قبل هم کرده است.

در دروازه سپاهان مثل همیشه شاهد حضور پیام نیازمند هستیم که به دنبال بالا بردن آمار کلین شیت‌هایش در دروازه این تیم است و رقابت پنهانی هم با حسین حسینی، گلر استقلال دارد.

در خط دفاع سپاهان اوضاع آشفته‌ای دارد. به جز پورقاز و گولسیانی که مدت‌هاست درگیر مصدومیت سخت و طولانی مدت هستند، در این بازی شایان مصلح هم با محرومیت موقت کمته اخلاق روبرو شده و دست سپاهانی‌ها در خط دفاع تنگ تر شده است.

با این شرایط به نظر می‌رسد شاهد حضور زوج محمد طیبی و محمدرضا مهدیزاده در مرکز خط دفاع هستیم و در سمت راست هم مرتضی منصوری بازی خواهد کرد. در سمت چپ سعید آقایی و مهدی ترکمان حضور دارند که شانس دومی برای بازی بیشتر است.

مهدی کیانی در این دیدار مثل همیشه کاپیتان و هافبک دفاعی طلایی پوشان است و یک خط جلوتر از او امید نورافکن بازی خواهد کرد. در کنار نورافکن سپاهان در این بازی سروش رفیعی را به دلیل اخراج در بازی قبل در اختیار ندارد و باید یک نفر از میان محمد کریمی و ولادیمیر کومان به میدان برود که احتمالا گزینه اول شانس بیشتری خواهد داشت.

محمدرضا حسینی و محمد محبی وینگرهای سپاهان در این بازی هستند و در نوک حمله احتمالا شاهد بازگشت کی‌روش استنلی به ترکیب اصلی هستیم.