مانی رسانه ManiMedia

سامان ؛ زمانش رسیده که انتشار کارهایم را شروع کنم

به گزارش سرویس موسیقی مانی رسانه-«سامان» یکی از خواننده‌هایی است که پس از سال‌ها فعالیت در خارج کشور، حدود شش سال پیش به ایران بازگشت.

این خواننده که آثار شنیده‌شده‌ای نظیر «شمعدونی‌ها» و «بهار» را خوانده، همزمان با بازگشت به ایران کنسرتی در جزیره قشم برگزار کرد اما تا کنون پیگیر اخذ مجوزهای لازم برای انتشار آثار و برگزاری اجراهایش بوده است. سامان در گفتگو با «موسیقی ما» جزئیات روند فعالیت‌هایش و همچنین انتشار آثارش را تشریح کرد.

سامان ابتدا درباره روند شروع فعالیت رسمی خود طی سال‌های اخیر گفت: «من از نظر کار هنری مشکلی نداشتم. همیشه به ایرانی بودن خودم افتخار کردم و همین موضوع من را به بازگشت به کشور خودم سوق داد. حدود شش سال است که در ایران هستم. من برادری خودم را اثبات کرده‌ام و زمانش رسیده که انتشار کارهایم را شروع کنم.

دو شب اجرا در جزیره قشم داشتیم و آقای سالار عقیلی و گروه سون هم حضور داشتند و یک شب هم به کنسرت من اختصاص داشت. وقتی به تهران برگشتم دو سال صبر کردم و سپس دنبال کارهای ارشاد رفتم. پروسه‌ای بود که باید طی می‌شد و اکنون تمام شرایط برای انتشار کارها و فعالیت رسمی در ایران آماده است.او سپس اعلام کرد:ما همیشه باید پیگیر کارهای خودمان باشیم و اگر منتظر باشیم که کسی دنبال کارهایمان برود، هیچ چیز انجام نمی‌شود.این خواننده درباره همکارانش در تولید قطعات گفت:کارهایی که من تولید کردم به صورت تک‌آهنگ بودند و همیشه دوست داشتم که کارها به صورت قانونی منتشر شوند و آن زمان انگیزه قوی‌تری دارم. اعتقاد دارم که کار بدون مجوز، زیرزمینی است و ارزشی ندارد چون هنرمند نمی‌تواند از آن درآمد داشته باشد. راشا تقی‌پور، فیروز ویسانلو، پیام طونی و چند هنرمند دیگر در آثار جدیدم حضور دارند.