مانی رسانه ManiMedia

رویدادهای تیم ملی فوتبال ایران بررسی شد

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز به صورت رسمی به فدراسیون‌های فوتبال ایران و بحرین اعلام کرد که عراق در کشور اردن از آن‌ها میزبانی می‌کند.تیم‌های ملی فوتبال عراق و ایران ۲۳ آبان ساعت ۱۶ در اردن به مصاف هم می‌روند.

*سایت باشگاه فوتبال ریوآوه پرتغال از حضور مهدی طارمی در کادر بازیکنان تیم ملی ایران برای مصاف با عراق خبرداد.این سایت نوشت طارمی یکبار دیگر به تیم ملی کشورش فراخوانده شد.

*تیم ملی فوتبال ایران پنجشنبه هفته آینده در چارچوب هفته چهارم مرحله گروهی رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین باید در کشور اردن به مصاف تیم ملی عراق برود.در حالی که هنوز خبری از «مارک ویلموتس» نیست؛ اردوی تیم ملی عراق آغاز شده و قرار است کاروان این تیم روز شنبه در میان استقبال مسئولان اردنی وارد خاک این کشور شوند و پنج روز پیش از جدال با ایران خود را در شهر محل برگزاری مسابقه مهیا کنند. در سوی مقابل اما کاروان تیم ملی فوتبال کشورمان روز سه‌شنبه به اردن خواهد رسید و تنها یک جلسه تمرینی پیش از دیدار برابر عراق در خاک این کشور خواهد داشت.

* سایت فوتبال اروپا نوشته است: به دلیل تحریم‌های بانکلی علیه ایران، حقوق مارک ویلموتس که تاکنون از ۳ بازی‌اش در مرحله انتخابی جام جهانی ۲ پیروزی کسب کرده، به حساب او واریز نشده است. طبق اعلام رسانه‌های محلی فدراسیون در تلاش است راهی برای رفع این مشکل پیدا کند. به دلیل این تحریم‌ها، پیش از این هم دیگر مربیان خارجی شاغل در ایران مانند کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ مشکلاتی داشتند و به فیفا شکایت کردند.”بنابراین، این سرمربی ۵۰ ساله خواستار گفتگو صریح با رؤسای فدراسیون است که قرار شده در ترکیه برگزار شود. فدراسیون ایران (FFI) ادعا می‌کند قبلاً این پرداخت را انجام داده است. به دلیل تحریم‌های بانکی علیه ایران، هنوز پول به حساب مارک ویلموتس واریز نشده که در سه بازی مقدماتی جام جهانی تاکنون دو پیروزی با تیم ملی جشن گرفته است.