مانی رسانه ManiMedia

رفیعی: بزرگی پرسپولیس را مسئولان درک نمی‌کنند

به گزارش سرویس ورزشی مانی رسانه- بازیکن پرسپولیس پس از کنار گذاشته شدن از فهرست این تیم، گفت: متاسفانه مسئولان، بزرگی پرسپولیس را درک نمی کنند و افرادی را بالای سر باشگاه گذاشته‌اند که نمی‌دانند فهرست بزرگسالان هر تیم تنها ۱۸ نفر است.

«سروش رفیعی» که امروز (سه‌شنبه) همراه با «شایان مصلح» در فهرست مازاد سرخ‌پوشان پایتخت قرار گرفت، اظهار داشت: ۲ سال قبل گفتم به چه دلیلی مجبور شدم پرسپولیس را با وجود عشقی که دارم ترک کنم و قول دادم که خیلی زود برمی‌گردم که این کار را انجام داد.

وی افزود: دوست داشتنم شرایطی باشد تا فوتبالم را در این تیم تمام کنم و از بودن با هواداران و بازی در تیم محبوبم لذت ببرم.

رفیعی گفت: متاسفانه امروز اتفاقی افتاد که مجبورم تیم را ترک کنم. متاسفانه مسئولان درک نمی کنند پرسپولیس چه تیمی است و موقعیت و بزرگی تیم را نمی دانند.

این بازیکن افزود: اگر مسئولان شرایط این تیم مردمی را می دانستند، افرادی را بالای سر باشگاه قرار می‌دادند که حتی حداقل بدانند که فهرست بزرگسالان هر تیم، ۱۸ نفره است.

وی افزود: با امید زندگی را ادامه می‌دهم و کارم را دنبال می کنم، اما بازیکنی مثل «شایان مصلح» که با مصدومیت در زمان پنجره بسته نقل و انتقالات برای پرسپولیس زحمت کشید تا به فینال آسیا برسد، اما در فاصله ۱۰ روز مانده به آغاز لیگ با او خداحافظی می کنند.

وی خطاب به مدیران، گفت: اگر نمی توانیم خدمت کنیم، زودتر برویم تا خیانت نکنیم. باید بدانیم چه افرادی برای این تیم حرص می خورند و اشک می‌ریزند.

رفیعی اظهار داشت: ارزش این تیم و اسم پرسپولیس همیشه در قلبم است و از حمایت هواداران ممنون هستم. به امید روزی که پرسپولیس با افرادی که لیاقت دارند، مدیریت شود.