مانی رسانه ManiMedia

حماس و حزب الله مهره‌های جمهوری اسلامی و آیت الله‌ها هستند

به گزارش سرویس بین الملل مانی رسانه- معاون رئیس جمهوری آمریکا در نشست شورای آمریکایی‌های اسرائیلی تبار در فلوریدا از ایران برای حمایت از گروه های تروریستی در خاورمیانه انتقاد کرد.

مایک پنس جمعه عصر ۹ آذر در فلوریدا گفت: «ما تروریسم در سراسر منطقه را تشخیص می دهیم، از حماس تا حزب الله اما واقعیت آن است که آنها صرفا گروه های نیابتی هستند.. آنها مهره های ایران و آیت الله هستند که ۱۶ میلیارد دلار برای خونریزی و هرج و مرج در منطقه خرج کرده اند.»

مایک پنس در این نشست با برشمردن حملات موشکی حماس به اسرائیل، گفت ایران پشت این حملات است و باید این حملات همین حالا تمام شود.

وی همچنین گفت: «حملات راکتی حماس علیه اسرائیل باید پایان یابد و همین الان باید پایان یابد.»

معاون رئیس جمهوری ایالات متحده همچنین گفت: آمریکا به هیچ وجه اجازه نمی دهد جمهوری اسلامی ایران به سلاح هسته ای دست بیابد.

صدای آمریکا افزود: آقای پنس با تاکید بر اینکه «ما بدون عذرخواهی، در کنار اسرائیل می ایستیم»، گفت: پرزیدنت ترامپ در سفرش به عربستان درباره دو تهدیدی که متوجه خاورمیانه است صحبت کرد؛ تروریسم رادیکال اسلامی و جمهوری اسلامی ایران. ما همراه با اسرائیل، کوشش بسیاری علیه تهدید تروریسم داشته ایم اما همانطور که در هفته های گذشته شاهد بودیم، تروریسم همچنان در مرزهای اسرائیل است.