مانی رسانه ManiMedia

حسین ماهینی ؛ اردوی سرخپوشان را ترک کرده و راهی تهران می‌شود

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه- کاپیتان دوم پرسپولیس برای پیگیری مراحل درمان خود اردوی پرسپولیس در ترکیه را ترک خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس روز جمعه اعلام کرد: حسین ماهینی کاپیتان دوم تیم فوتبال پرسپولیس که در بازی دوستانه روز سه شنبه برابر نیروی زمینی از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده بود، برای ادامه مراحل درمانی و عکسبرداری مجدد، با نظر کادر فنی و کادر پزشکی تیم، عصر امروز جمعه اردوی سرخپوشان را ترک و راهی تهران می‌شود.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با آخرین وضعیت حسین ماهینی گفت: در بازی دوستانه پرسپولیس برابر نیروی زمینی، حسین ماهینی بدون برخورد و در حالت چرخشی بدن، روی یک پا فرود آمد و از ناحیه زانو دچار آسیب‌دیدگی شد. اقدامات اولیه پزشکی در این خصوص انجام شد و با هماهنگی کادر فنی، صلاح دانستیم وی برای اقدامات درمانی بیشتر،به تهران بازگردد.

وی در خصوص وضعیت دیگر مصدومان پرسپولیس هم اظهار داشت: شایان مصلح زیر نظر کادر پزشکی و بدنساز تیم تمرینات انفرادی و اختصاصی خود را به صورت فردی و گروهی توأمان انجام می‌دهد.تیم فوتبال پرسپولیس از روز چهارشنبه اردوی آماده سازی خود را در استانبول ترکیه برگزار کرده و قرار است برنامه‌های تمرینی سرخپوشان در این اردو ۱۰ روز به طول بیانجامد.