مانی رسانه ManiMedia

حسین ساجدینیا؛ هورالعظیم کاملا زیر آب رفته است

به گزارش سرویس خبر مانی رسانه-زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۳ استان کرمانشاه – حوالی قصر شیرین را لرزاند.این زمین‌لرزه در عمق ۱۳ کیلومتری زمین بود.

معاون وزیر جهادکشاورزی: حدود یک میلیون هکتار از زراعت کشور باشدت وضعف متفاوت، دچار آسیب ناشی از سیل شده است.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز شدت و گستره مکانی فعالیت سامانه بارشی در استان گسترش یافت به طوری که تا امشب از حدود ۱۴۰ نقطه بارندگی گزارش شد و بیشینه بارش ها به ۸۳ میلی متر رسید.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: طغیان رودخانه های محلی از روز گذشته تاکنون سبب بسته شدن ۱۱ مسیر ارتباطی در جنوب این استان شده است.

رئیس ستاد مدیریت بحران و سرپرست فرمانداری ویژه چابهار گفت: باد و باران ارتباط کامل تلفنی بخش پلان چابهار را قطع کرده است و تلاش ها برای رفع این مشکلات ادامه دارد.

حسین ساجدینیا در حاشیه بازدید هوایی از مناطق سیلزده و هورالعظیم اظهار کرد: منطقه هورالعظیم کاملا زیر آب رفته است.

حسین ابراهیمی کردیانی افزود: در پی تشدید بارش ظرف چند ساعت اخیر سیلاب در روستاهای سردق، فخرآباد، ابراهیم آباد و منصوری موجب آبگرفتگی معابر عمومی و تعدادی از واحدهای دامداری شده است. وی گفت: گروههای امدادی هم اینک در این روستاها مشغول امدادرسانی به روستاییان هستند. فرماندار بجستان افزود: همچنین سیل جاده ارتباطی روستاهای فخرآباد، منصوری و ابراهیم آباد را بسته است

رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس شهرستان نرماشیر در تمام مقاطع تحصیلی در امروز (دوشنبه) خبر داد.