مانی رسانه ManiMedia

حریفان ایران در چهارمین مرحله از رقابتهای کاراته وان مشخص شد

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-مراسم قرعه‎کشی رقابت های کاراته لیگ جهانی برگزار شد و حریفان نمایندگان ایران در این رقابت‎ها مشخص شدند.چهارمین مرحله از رقابتهای کاراته وان در سال ۲۰۱۹ از فردا جمعه ۱۷ خردادماه به میزبانی چین در شانگهای آغاز می‌شود. مراسم قرعه کشی این رقابتها عصر امروز برگزار شد و طی آن نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

در وزن ۵۰- کیلوگرم سارا بهمن یار دور نخست به مصاف «کاواکوپول» از یونان می رود و در ادامه به دیدار «کواسیوکوا» از اسلواکی خواهد رفت. طراوت خاکسار در وزن ۵۵- کیلوگرم دور نخست به دیدار «ون تژو» از چین تایپه خواهد رفت و سپس با برنده انگلیس و سوئد مبارزه می کند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم شیما آل سعدی دور نخست استراخت دارد و سپس با «پرگوویچ» از صربستان مبارزه خواهد کرد. رزیتا علیپور در همین وزن بعد از یک دور استراحت با برنده فنلاند و کرواسی پیکار می کند. حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم ابتدا با «هسوچن» از چین تایپه مبارزه می کند و در ادامه به دیدرا برنده چین و سوئیس می رود.

در بخش مردان و در وزن ۶۰- کیلوگرم مجید حسن نیا دور نخست به دیدار «لی چوهان هو» از هنگ کنگ می رود و در ادامه «عبدالله الحرابی» از عربستان را پیش رو دارد. سید علی کریمی در وزن ۶۷- کیلوگرم ابتدا «الکساندر گوتینک» از روسیه را پیش رو دارد و در صورت برتری به دیدار «تادیسی» از مجارستان می رود.

در همین وزن امیررضا میرزایی ابتدا به دیدار «هیروتوگومیو» از ژاپن می رود و سپس با برنده مونته نگرو و اسپانیا پیکار می کند. هامون درفشی پور بعد از یک دور استراحت با برنه ونزوئلا و نیوزیلند مبارزه می کند. امیرمهدیزاده هم «دونیسوس» از یونان را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف قزاقرستان و آذربایجان می رود.

در وزن ۷۵- کیلوگرم علی اصغر آسیابری بعد از یک دور استراحت با «لوئیجی بوسا» از ایتالیا مبارزه می کند و سپس یکی از کاراته کاهای فرانسه، آلمان یا ژاپن را پیش رو دارد. بهمن عسگری در همین وزن «یاسین سکوری» از مراکش را پیش رو خواهد داشت و در ادامه به دیدار یکی از کاراته کاهای پاکستان، برزیل یا استرالیا خواهد رفت.

در وزن ۸۴- کیلوگرم ذبیح الله پورشیب ابتدا با «جاکوبی» از مقدونیه مبارزه می کند و سپس به دیدار یکی از کاراته کاهای اسکاتلند، عربستان یا فرانسه می رود. مهدی خدابخشی بعد از یک دور استراحت با برنده قراقستان و مونته نگرو خواهد رفت. مهدی قراری زاده هم بعد از یک دور استراحت به مصاف «ایسوکو» از بلاروس خواهد رفت.

سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم دور نخست به دیدار «اسلوبودان بتوویج» از صربستان می رود و سپس برنده مبارزه هلند و پرتقال را پیش رو دارد. صالح اباذری دیگر نماینده ایران در این وزن به مصاف «فرانکلین مینا» از اکوادور خواهد رفت و سپس با برنده مبارزه روسیه و نروژ می رود.

فردا جمعه در روز نخست این مسابقات رقابتهای کاتای انفرادی بانوان و تیمی مردان، کومیته اوزان ۶۰-، ۶۷- و ۷۵- کیلوگرم مردان، اوزان ۵۰- و ۵۵- کیلوگرم زنان برگزار خواهد شد.