مانی رسانه ManiMedia

جانشین فرمانده سپاه: می‌توانیم جهنمی برای صهیونیست‌ها ایجاد کنیم

مانی رسانه- جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز از همین نقطه می توانیم همه پایگاه‌های آمریکا در منطقه را نابود کنیم و جهنمی برای صهیونیست‌ها ایجاد کنیم.

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه ظهر امروز (شنبه ۲۱بهمن) در همایش هم‌اندیشی میهمانان خارجی شرکت کننده در جشن های پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی که می‌توان تاریخ جهان اسلام و بلکه تاریخ جهان را به ماقبل و مابعد آن تقسیم کرد، انقلابی است که مسیر و تاریخ جدیدی برای مسلمانان در عصر جاهلیت جدید گشود.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه افزود: بعد از جنگ، ما به سمت آزادی فلسطین پیش رفتیم. پیشوایان انقلاب ما به ما یک شعار یاد دادند “اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود”.

سردار سلامی، گفت: حزب الله قدرتمند که فخر عالم اسلام و دنیای عرب است، شکل گرفت و نهضت فلسطین احیا شد همچنین به موازات آن از مسلمانان بوسنی و هرزگوین حمایت کردیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به تقابل ارتش‌های عرب با اسرائیل گفت: قبل از انقلاب اسلامی هر زمانی مسلمانان با رژیم صهیونیستی می جنگند شکست می خوردند اما بعد از انقلاب اسلامی، آمریکا و رژیم صهیونیستی فقط شکست خوردن را می آموزند.

وی با اشاره به پیش بینی رهبر ایران برای نابودی اسرائیل گفت: می دانید رهبر بزرگ ما امام خامنه‌ای کمتر از ۲۵ سال را برای پایان رژیم صهیونیستی اعلام کرده‌اند که به لطف خدا ملت اسلام این حقیقت را محقق می کنند

وی با اشاره به تحریم های آمریکا بعد از انقلاب گفت: آمریکا ما را تحریم کرده بود و می خواست که فلج شویم اما پیش رفتیم و امروز از همین نقطه می توانیم همه پایگاه‌های آمریکا در منطقه را نابود کنیم و جهنمی برای صهیونیست‌ها ایجاد کنیم.