مانی رسانه ManiMedia

ایرج عرب سرپرست پرسپولیس شد

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه- به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در حکم دکتر سلطانی فر آمده است :

جناب اقای ایرج عرب

با تشکر از زحمات موثر و مفید آقای حمید گرشاسبی که منجر به کسب نتایج درخشان به همراه تیم پرسپولیس شد و در اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان ، بعنوان سرپرست شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب می شوید.

ایرج عرب کیست:

ایرج عرب، مانند حمیدرضا گرشاسبی از مدیران سابق وزارت ورزش و جوانان است. در دی‌ماه ۱۳۹۵ نام رضا حسنی‌ خو، مدیرکل وقت حراست وزارت ورزش و جوانان برای صندلی مدیرعاملی باشگاه استقلال از گوی وزارت و هیئت مدیره این باشگاه بیرون آمد. حسنی خو چند روز بعد به دلایل نامعلوم مجبور به استعفا از پست خود در استقلال شد و بلافاصله از صندلی مدیریتی خود در وزارت ورزش نیز استعفا داد. وزارت با قبول استعفای حسنی خو در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ ایرج عرب را به عنوان سرپرست حراست وزارت ورزش و جوانان منصوب کرد.

عرب تا ۲۶ دی‌ماه ۱۳۹۵ در سمت خود باقی ماند و سلطانی فر با ترتیب دادن مراسم تودیع و معارفه و جایگزینی او با محمدجواد عباباف، از وی به عنوان مدیری دلسوز، همراه و زحمتکش یاد کرد. حمیدرضا گرشاسبی که خود روزگاری در وزارت ورزش بود طبق شناختی که از قابلیت‌های عرب داشت در تاریخ ۱۴ آذرماه ۱۳۹۶ وی را به عنوان معاون مالی، اداری و پشتیبانی پرسپولیس منصوب کرد.

عرب در طول دوره حضورش در پست معاونت مالی، اداری و پشتیبانی همواره مورد وثوق شخص گرشاسبی بود و حضوری فعال را در منصب خود تجربه کرد و از آن دست افرادی نیست که صرفاً پست‌های فرمایشی داشته باشند.