مانی رسانه ManiMedia

اعلام رویدادهای روز تیم پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-تمرین امروز پرسپولیس از ساعت ۱۱:۱۵ امروز دوشنبه در سالن بدنسازی مجموعه شهید کاظمی آغاز شد.نها غایب تمرین امروز علیرضا بیرانوند بود که برای حضور در مراسم توپ طلایی آسیا در هنگ کنگ به سر می‎برد.

* شجاع خلیل زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس  که در لیگ قهرمانان آسیا با زدن گلی به تیم الاهلی عربستان  در مرحله گروهی نام خود را در میان برترین گلزنان سال ۲۰۱۹ قرار داد و حالا این بازیکن باید با اصلی‌ترین رقیب خود، یعنی سافاوی راسید بازیکن  تیم جوهور دارول تاکزیم مالزی به رقابت بپردازد.

* نمایش خیره‌کننده علیرضا بیرانوند در جام جهانی تحسین کارشناسان جهانی را به‌دنبال داشت، ولی متأسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا چشم خود را روی واقعیت بست.نمایش خیره‌کننده علیرضا بیرانوند در جام جهانی تحسین کارشناسان جهانی را به‌دنبال داشت، ولی متأسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا چشم خود را روی واقعیت بست.

* ماهینی در هر دو بازی به عنوان یار ذخیره راهی زمین شد، اما عملکرد پراشتباهی در آخرین دقایق بازی داشت و نتوانست به تیمش در جهت حفظ نتیجه کمک کند. او حالا از سوی کالدرون در تمرینات گروهی هم کمتر به کار گرفته می‌شود و در همین راستا، نزدیکان به پرسپولیس می‌گویند جدایی او در همین زمستان حتمی است تا باشگاه بتواند یاران جدیدی را جذب کند.

* احمد نوراللهی گفت:در این ۱۱ هفته بازی‌های ما در ۶ هفته اول واقعاً سخت بود. با ۳ مدعی بازی کردیم که البته متأسفانه این ۳ بازی را باختیم. به دلیل شرایط بدنی که داشتیم در این بازی‌ها شکست خوردیم اما در بازی‌هایی که باختیم حقمان اصلاً باخت نبود. بعد از آن هر چه که از لیگ بیشتر گذشت وضعیت بهتری پیدا کردیم و توانستیم چند هفته خوب داشته باشیم.

* بازیکنان و مربیان تیم‌های پایه پرسپولیس در فصل جاری هنوز دریافتی از این باشگاه نداشته‌اند و حتی روز گذشته اجازه تمرین به آنها در مجموعه ورزشی شهیداسماعیلی به خاطر بدهی باشگاه به این مجموعه، داده نشد.با توجه به همین مسئله مربیان تیم‌های پایه پرسپولیس امروز با حضور در این باشگاه خواستار دیدار با محمدحسن انصاری‌فرد و حل مشکلات شدند. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نشستی را به این مربیان برگزار کرد و قول داده ظرف ۱۰ روز آینده پرداختی به تیم‌های پایه داشته باشد.

* بیژن ذوالفقارنسب گفت:یکی از دلایل اصلی نتیجه نگرفتن پرسپولیس در این فصل، شناخت نداشتن کالدرون از قابلیت بازیکنانش است.تغییرات کار فنی و در ادامه مدیریت باشگاه پرسپولیس باعث شده تا این تیم بیشتر مشغول حاشیه‌ها باشد تا عملکرد فنی. از همان اول فصل که بحث جاشنین برانکو بود، خیلی‌ها به همین کالدرون ایراد گرفتند. بعد از آن، استعفای ایرج عرب و جانشینی انصاری‌فرد مطرح شد و هواداران هم با توجه به عملکرد مدیریت قبلی، حواسشان به تیم نبود و فقط دوست داشتند عرب تیم را ترک کند. بعد از آن هم به براندائو گیر دادند و او را مقصر دانستند ولی واقعیت کلی ماجرا این است که کالدرون هنوز نتوانسته به شناخت کافی از تیمش برسد.  کار تیمی و تاکتیکی در پرسپولیس کمتر دیده می‌شود. شادابی در تیم جریان ندارد و به اصطلاح، پرسپولیس بی‌روح بازی می‌کند. انسجامی در تیم دیده نمی‌شود و اصلی‌ترین دلیل آن شناخت کم مربی از کیفیت فنی و روحی بازیکنان است.

*مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از پایان مراسم برترین‌های سال آسیا و کوتاه ماندن دست‌های علیرضا بیرانوند از کسب عنوان برترین بازیکن سال آسیا، پیامی خطاب به علیرضا بیرانوند صادر کرد. متن پیام تاج به شرح زیر است:«علیرضای عزیز نخستین دروازه‌بان فوتبال ایران است که به جمع سه بازیکن برتر سال آسیا رسیده و این نشان‌گر توانایی و استعداد جوان سختکوشی است که با تلاش و اراده‌ای مثالزدنی به قله‌های فوتبال ایران و آسیا رسیده و حتی می‌تواند به موفقیت‌هایی بزرگ‌تر از این دست یابد.دستان پُر توان علیرضا بیرانوند خاطراتی تکرار ناشدنی را برای اهالی فوتبال رقم زده که هرگز از یادها نخواهد رفت، از آن پنالتی تاریخی برابر بهترین بازیکن جهان تا آن صحنه سرنوشت‌ساز در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تا همه پروازهای خاطره‌انگیز سنگربان اول تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران.بیرانوند در ابتدای جاده موفقیت‌ها و افتخارات قرار دارد و برای رسیدن به سکوهای بالاتر از این آینده ای درخشان در پیش است».