مانی رسانه ManiMedia

اعلام رویدادهای روز تیم پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-علیرضا بیرانوند که به‌عنوان کاندیدای مرد سال فوتبال آسیا برای حضور در مراسم برترین‌های قاره کهن در تمرین امروز (یکشنبه) سرخپوشان غایب بود، بامداد چهارشنبه به تهران باز می‌گردد.

* تیم فوتبال پرسپولیس بخش اصلی تمرین امروز( یکشنبه) خود را به بازی فوتبال درون تیمی اختصاص داد.کاهش آلاینده‌ها و بهبود کیفیت هوا باعث شد تا تمرین سرخپوشان به مجموعه شهید کاظمی برگردد. در این تمرین تمام بازیکنان غیر از علیرضا بیرانوند که راهی هنگ‌کنگ شده است، حضور داشتند.

*جونیور براندائو برای هر دقیقه بازی در ترکیب پرسپولیس ۹ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، هر ثانیه ۱۵۵ هزار تومان و هر روز ۶۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان گرفته که جمع آن به رقمی در حدود ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد!باشگاه پرسپولیس پس از خارج کردن نام براندائو از لیست خود قرار است در نیم فصل یک مهاجم خارجی سرشناس جذب کند که تا به این لحظه هیچ اتفاق خاصی در این باره رقم نخورده است.

* قائم مقام باشگاه نساجی گفت:ما امروز به هیچ عنوان با پرسپولیس بازی نمی‌کنیم. به این دلیل اینکه سه روز بعد باید با سپاهان بازی کنیم و از طرفی تیم برنامه‌ریزی دارد. چطور می‌شود هفته پیش با استقلال بازی کنیم، امروز با پرسپولیس و پنجشنبه هم با سپاهان؟ برای تیمی که نیرو کم دارد این عادلانه است؟ از طرفی مگر ما درخواست لغو بازی را دادیم؟ هر کسی درخواست لغو بازی را داده فکری به حال این قضیه بکند.

*پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس مسوولان این باشگاه نتوانستند مطالبات او را پرداخت کنند تا این مربی در نهایت برای دریافت حدود یک میلیون یورو(دستمزد خودش و دستیارانش) به فیفا شکایت کند.بر همین اساس فیفا دیروز (شنبه) با ارسال نامه‌ای رسمی به باشگاه پرسپولیس، لایحه ارائه شده از سوی برانکو را ضمیمه نامه خود کرد و اعلام کرد برانکو ایوانکوویچ ادعا کرده حدود ۷۰۰ هزار یورو بابت قرارداد خودش و ۳۰۰ هزار یورو نیز بابت قرارداد دستیارانش از پرسپولیس طلبکار است.

* باشگاه پرسپولیس لایحه دفاعی خود را درباره ادعای ۵۰۰هزار یورویی ماریو بودیمیر به کمیته انضباطی فیفا ارسال کرد.همین امر سبب شد بخش حقوقی و بین الملل باشگاه پرسپولیس در هفته گذشته اقدام به تهیه مستندات برای ارسال لایحه دفاعی به فیفا کند.سرخپوشان در پاسخ به ادعای بودیمیر به فیفا اعلام کرد این مهاجم حاضر به دریافت دستمزد خود در ایران نشد تا پس از سفر به کرواسی، قراردادش را یکطرفه فسخ کند.ماریو بودیمیر در پنجره نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته با عقد قرادادی یک و نیم ساله به ارزش ۵۰۰هزار یورو به پرسپولیس آمد اما در انتهای فصل از این تیم جدا شد.

*سرخ ها در حالی از برانکو درخواست بازگشت به پرسپولیس را به ارائه کردند که این مربی نزدیک به یک میلیون یورو از پرسپولیس طلب دارد. مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند در صورت موافقت برانکو، مطالبات او را فراهم کرده تا این مربی در چند قسط به خواسته اش برسد.با این حال برانکو ایوانکوویچ بطور رسمی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است همچنان مطالبات خود را بدون هیچگونه قسط بندی می خواهد و در شرایظ فعلی نیز مشغول مذاکره با تیم ملی فوتبال ایران برای بازگشت به تهران است.

*تیم ملی قطر فردا (دوشنبه) در جام کشورهای عربی حوزه خلیج فارس دیدار حساسی برابر امارات خواهد داشت. با توجه به شکست قطر برابر عراق و برتری برای یمن، این دیدار اهمیت زیادی برای میزبان رقابت‌ها دارد و سوال اینجاست که آیا اکرم عفیف – یکی از شانس‌های کسب عنوان مرد سال آسیا – حضور در ترکیب تیم ملی کشورش را به حضور در هنگ‌کنگ و مراسم برترین‌ها ترجیح می‌دهد یا خیر.در این صورت شانس دروازه‌بان پرسپولیس برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال افزایش خواهد یافت چرا که بعید است کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل مسائل تبلیغاتی این جایزه را به کسی بدهد که در مراسم حضور ندارد.

*رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال در حالی به اتمام رسید که دیدار تیم های فوتبال«پرسپولیس – نساجی مازندران» و «پیکان تهران – تراکتور» به دلیل آلودگی شدید هوای تهران برگزار نشد.با این حال نتایج سایر بازی های امروز طوری رقم خورد که سرخپوشان تهران و تبریز همچنان می توانند به ماندن در بالای جدول برای جنگیدن در مسیر قهرمانی امیدوار بمانند.باخت یک بر صفر شهرخودرو در مشهد مقابل صنعت نفت آبادان و تساوی سپاهان مقابل استقلال تهران باعث شد تا اختلاف امتیاز پنج ضلع مدعی قهرمانی حداقل باقی مانده تا گابریل کالدرون با پرسپولیس مسیر راحت تری را برای رسیدن به صدر جدول همراه با مصطفی دنیزلی در تراکتور داشته باشد.

* فیفا به پرسپولیس فرصت داده که تا حدود بیست روز دیگر پاسخگوی این شکایت‌ها باشد. شکایت ۴۴ صفحه‌ای برانکو و دستیارانش در حال ترجمه است تا پاسخ مناسبی از سوی باشگاه پرسپولیس به فیفا داده شود.حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با تأیید این مساله اظهار داشت: در حال بررسی و تشریح شکایات رسیده هستیم و فعلاً در مرحله ترجمه دریافتی‌ها و قرارداد‌ها قرار داریم. براساس شکایاتی که انجام شده پاسخ خواهیم داد، اما از فیفا درخواست کردیم که دیرتر پاسخ خود را ارسال کنیم و به نظر می‌رسد که مخالفتی با این مسئله صورت نگیرد.وی تصریح کرد: استراتژی باشگاه این است که این مسئله خارج از فیفا و در فضایی کاملاً دوستانه برطرف شود و حتماً هم همین اتفاق خواهد افتاد. حدود بیست روز فرصت داریم تا پاسخگوی این شکایات باشیم و مطمئناً در فضایی دوستانه به دنبال برطرف شدن این مسئله خواهیم بود.