مانی رسانه ManiMedia

اعلام رویدادهای روز تیم استقلال

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه- اسامی داوران بازی نساجی مازندران – استقلال تهران اعلام شد:داور: علی صفایی، کمک ها: بابک داوری – محمدعلی پورمتقی، کمک داوران اضافی: علی بای – حسین زمانی، داور چهارم: رحیم حاجیلوناظر داوری: حاتم بک پور

* صبح امروز با همت باشگاه استقلال تهران مطالباتی که بازیکنان این تیم به خاطر آن اقدام به اعتصاب کرده بودند به حساب آنها واریز شد.در آستانه بازی هفته یازدهم مقابل نساجی و بازگشت شاگردان آندره آ استراماچونی به مسابقات، حالا احتمال کناره گیری که سرمربی ایتالیایی از آن پرده برداشته بود فراموش خواهد شد.

* در استقلال نیز جلسات محرمانه‌ای در باشگاه برگزار می‌شود که ماحصل آن رسیدن به یک رویه واحد برای حضور در مهلت نقل و انتقالات نیم‌فصل است. این‌طور که از گوشه و کنار خبر می‌رسد، استقلال در زمستان ۲ بازیکن جدید می‌خرد تا مهیای ۱۳ هفته باقی‌مانده لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و البته مراحل پایانی جام حذفی (در صورت حذف نشدن) شود.

* باشگاه استقلال تهران طی نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار برگزاری دیدار مقابل نساجی مازندران در روز یکشنبه هفته آتی شد. با برنامه سازمان لیگ این دیدار باید روز دوشنبه برگزار شود.استقلالی‌ها به دلیل به دست آوردن مدت زمان بیشتری برای استراحت و تمرین پیش از بازی حساس هفته دوازدهم مقابل سپاهان خواستار تغییر زمان بازی با نساجی شده‌اند.

*زکی پور حدود دو هفته ای می شود که مشغول فیزیوتراپی است اما هنوز ناحیه دقیقی که او مصدوم شده مشخص نیست. زکی پور در این مدت نیز با چند پزشک جراح هم مشورت کرده است اما مشخص نیست ناحیه دقیق مصدومیت این بازیکن چیست.قرار شده زکی پور تا چند روز آینده به فیزیوتراپی همچنان ادامه بدهد و با توجه به اینکه پزشکان به او اعلام کرده اند تا آخر هفته صبر کند تا از ناحیه ای که آسیب دیده عکسبرداری کنند و در صورتی که مصدومیت این بازیکن بهتر نشود در آن صورت ناچار به عمل جراحی خواهد شد.

* محسن کریمی و داریوش شجاعیان تا پایان فصل نمی توانند برای استقلال بازی کنند اما دیگر بازیکنان شرایط بازی برای این تیم را پیدا خواهند کرد. فرشید باقری آخرین بازیکنی است که این روزها با انجام تمرینات اختصاصی، به شرایط ایده آل نزدیک می شود و با اعلام کادر پزشکی استقلال تا روز بازی با نساجی شرایط لازم برای انجام بازی را خواهد داشت، البته حضور او در ترکیب تیم بسته به نظر آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال است.

* فرشید باقری در بازی‌های اخیر استقلال به دلیل آسیب دیدگی حضور نداشته است. او از فهرست ۱۸ نفره استقلال برای بازی مقابل تیم‌های تراکتور و صنعت نفت آبادان کنار گذاشته شد.باقری در روزهای اخیر با حضور در کلینیک استقلال تمرینات ویژه پزشکی را پشت سرگذاشته است.وی از فردا «سه‌شنبه» در تمرینات استقلال شرکت خواهد کرد.باقری قرار است زیر نظر کادر پزشکی استقلال تست‌های ویژه‌ای را پشت سر گذاشته تا مشخص شود می‌تواند در تمرینات گروهی آبی‌پوشان شرکت کند یا خیر.

* پیروز قربانی گفت:متاسفانه تنها مشکل استقلال حمایت مدیران این تیم است که امکانات لازم را برای ادامه روندی که این تیم آغاز کرده است، فراهم نمی‌کنند.استراماچونی در مقطع فعلی بیشتر از همه به حمایت نیاز دارد و این مهم از سوی مدیران باشگاه استقلال دیده نمی‌شود.وی تاکید کرد: استقلال در این فصل می‌تواند پس از سال‌ها جام قهرمانی را به دست آورد، به شرطی اینکه اجازه بدهند استراماچونی در فضایی آرام و بدون دردسر به مربیگری‌اش ادامه دهد. استقلال با پیروزی مقابل نساجی یک گام دیگر به صدرنشینی نزدیک می‌شود و اگرچه آبی‌پوشان در قائمشهر کار سختی پیش رو دارند اما پیروزی در این دیدار دور از دسترس نیست.