مانی رسانه ManiMedia

اعلام رویدادهای تیم پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-مربی اسپانیایی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از حضورش در ایران گفت: پرسپولیس رئال مادرید ایران است و تهران هم مرا یاد بارسلونا می اندازد.

* رحمان رضایی در خصوص بی مهری برخی از هواداران پرسپولیس نسبت به علیپور بیان داشت: هواداران فراموش نکنندن همین علیپور چقدر برای این تیم زحمت کشیده و چقدر گل زده و آقای گل تیم شان بوده. نباید با علیپور اینطور رفتار شود و این جریاناتی که علیه علیپور راه افتاده در شان باشگاه پرسپولیس نیست.

*مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از آرای انضباطی که علیه بازیکنان این تیم صادر شده، گفت: هر جا که احساس کنیم حقی از پرسپولیس ضایع می شود نه سکوت می کنیم نه دست روی دست می گذاریم.۹ جلسه محرومیت انضباطی در حالی برای پرسپولیس در نظر گرفته شده که حداقل چهار، پنج جلسه آن با توجه به دیگر احکام صادره حق تیم نبوده و در قبال تخلفات دیگر تیم‌ها همچون پرسپولیس سخت‌گیرانه حکم داده نشده، در برخی موارد می‌بینیم که محرومیت اصلا حق پرسپولیس نبوده و این حقیقتا به تیم پرسپولیس لطمه وارد کرده، آن هم در حالی که این وضعیت دقیقا در برنامه ریزی مسابقات و اشتباهات داوری هم به نفع برخی تیم‌ها تمام شده و به ضرر پرسپولیس بوده است.

*وضعیت بشار رسن در پرسپولیس چه از لحاظ فنی و چه مالی مساعد نیست و احتمال اینکه این بازیکن در نیم‌فصل تصمیم به جدایی از جمع سرخپوشان بگیرد، وجود دارد. بشار رسن مدت زیادی است برای دریافت طلبش از باشگاه پرسپولیس فقط وعده و وعید می‌شنود و هنوز مطالباتش پرداخت نشده است.هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس فصل گذشته با وجود اینکه چند ماه حقوقش عقب افتاده بود و می‌توانست یکطرفه قراردادش را فسخ کند بدون اینکه یک بار هم اعتراض کند بدون حاشیه فصل را به پایان برد. او به خاطر مسائل مالی و بدقولی‌هایی که از مدیر وقت پرسپولیس دیده بود دیگر تمایلی برای ماندن در این تیم نداشت، اما در آخرین روز‌های نقل‌وانتقالات با وعده تسویه حساب در اولین فرصت قرارداد جدیدی با باشگاه پرسپولیس امضا کرد. در حال حاضر سه ماه از این موضوع می‌گذرد و  هافبک عراقی هنوز نتوانسته ۳۵ درصد از قرارداد فصل پیش خود را از پرسپولیس دریافت کند و فقط ۱۲ درصد دریافتی از قرارداد این فصلش را گرفته است.

*در روزهای اخیر محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مذاکرات و جلساتی را برای فسخ قرارداده جونیور انجام داده است. به نظر می‌رسد این بازیکن نهایتاً تا نیم فصل لیگ برتر که حدود ۵ هفته از آن باقی مانده، در جمع سرخ‌پوشان حاضر خواهد بود. جونیور عملکرد بسیار ضعیفی در پرسپولیس داشت و در حالی که گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی خواهان جذب این بازیکن پیش از آغاز فصل بود، اما حالا سرمربی سرخ‌ها لب به انتقاد از این بازیکن گشوده است. با این شرایط جونیور می‌داند که دیگر در پرسپولیس جایی نخواهد داشت چرا که دیگر حامی در این تیم ندارد.

* پرسپولیس در جدیدترین رنکینگ اعلام شده از سوی کلاب‌وورلد رنکینگ و فوتبال دیتابیس بهترین تیم ایران و تیم هشتم آسیا است.آخرین رده‌بندی باشگاهی ایران و آسیا در ابتدای ماه نوامبر میلادی، از نگاه کلاب‌وورلد رنکینگ و فوتبال دیتابیس منتشر شده که بر این اساس تیم فوتبال پرسپولیس با ۱۵۶۲ امتیاز در رده هشتم آسیا و اول ایران قرار دارد.در این جدول بعد از پرسپولیس، استقلال با ۱۵۴۵ امتیاز در رده دوم ایران و دوازدهم آسیا قرار دارد. تیم‌های جونبوک موتورز کره جنوبی، الهلال عربستان، الدحیل قطر، السد قطر و شانگهای SIPG در رده‌های اول و پنجم قاره کهن جای گرفته‌اند.همچنین سرخ‌پوشان تهرانی از نگاه کلاب وورلد رنکینگ با ۳۰۹۲ امتیاز تیم اول ایران هستند و تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، استقلال تهران، سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز دررده‌های بعدی قرار دارند.

*مجتبی محرمی اظهار داشت: پرسپولیس در اهواز و مقابل تیم فولاد خوزستان به پیروزی با ارزش رسید تا سه امتیاز حساس بیرون از خانه را کسب کند.وی افزود: پس از تساوی خانگی مقابل ماشین‌سازی، پرسپولیس به پیروزی در این جدال نیاز داشت تا ازنظر روحی روانی دچار مشکل نشود.  خط دفاعی پرسپولیس در دیدار مقابل فولاد خوزستان نظم خاصی داشت و اجازه ندادند بازیکنان فولاد خوزستان صاحب موقعیت خطرناک شوند.