مانی رسانه ManiMedia

اعلام رویدادهای تیم پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-سرمربی پرسپولیس تقریبا یک هفته پیش بود که در جلسه‌ با انصاری‌فرد او را تهدید کرد در صورتی که تا دو هفته دیگر پرداختی به وی و دستیارنش بر اساس آنچه توافق شده، انجام نشود مجبور به ترک ایران خواهد شد. با شرایط موجود انصاری‌فرد زمان زیادی برای پرداختی به مربیان خارجی خود ندارد تا مانع فسخ یکطرفه قرارداد آنها شود. ضمن اینکه بشار رسن و بوژیدار رادوشویچ نیز همچنان بخش عمده‌ای از قرارداد فصل پیش‌شان را از باشگاه پرسپولیس طلبکارند و آنها هم این باشگاه را تهدید به جدایی کرده‌اند.

* مهرداد میناوندگفت: کالدرون باید برای آرامش تیم هم که شده، ترکیب تیمش را انتخاب کند و یازده نفر اصلی را شناسایی کند. اینکه در هر بازی از نفرات جدید در ترکیب استفاده می‌شود باعث می‌شود آرامش تیم هم بر هم خورده و بازیکنان دیرتر با یکدیگر هماهنگ شوند.موضوع دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که پرسپولیس خسته به نظر می‌رسد و آن شادابی لازم را در بازیکنان شاهد نیستیم. نمی‌دانم علت آن چیست اما این هم مشکلی است که باید برطرف شود.

* محمد آبشک با اشاره به شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: ما مستحق باخت نبودیم و پرسپولیس در این بازی به گرفتن یک امتیاز هم راضی بود. ما روی یک غافلگیری و بدشانسی به پرسپولیس پنالتی دادیم و فکر می‌کنم داور قبل از آن صحنه می‌توانست به‌خاطر خطای بازیکن پرسپولیس روی عبدالله‌زاده برای ما پنالتی بگیرد که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.