مانی رسانه ManiMedia

اعلام رویدادهای تیم استقلال

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-سرمربی تیم فوتبال استقلال به دلیل پرداخت نشدن حقوق چند ماه گذشته‌اش اعلام کرد که با این شرایط نمی‌تواند ادامه دهد. استراماچونی اگر چه گفته که با وضعیت موجود نمی‌تواند به کارش ادامه دهد، اما به مدیران باشگاه استقلال ۲ هفته مهلت داده تا مشکلات مربوط به پرداخت حقوق او را حل کنند.

* کاپیتان پیشین استقلال در خصوص عملکرد استراماچون نیز گفت: خود من سالها فوتبال بازی کردم و می دانم یکی از دغدغه های سرمربی و بازیکن، شرایط مالی است. این موضوع در عملکرد تیم تأثیر بسزایی دارد. استراماچونی هفته هاست که خوب کار می کند و توانسته استقلال را از انتهای جدول به بالا برساند اما وقتی امکانات نباشد او نمی تواند عملکرد مثبتی داشته باشد. متأسفانه مدیران این روزهای استقلال ضعف ها و نقص های زیادی دارند. فتحی می خواهد همه کارها را خودش انجام دهد و همه موفقیت ها به نام او ثبت شود اما این گونه حرکت کردن تنها به استقلال ضربه می زند. چرا استقلال نباید یک زمین تمرین اختصاصی داشته باشد مگر چقدر هزینه و زمان برای ساخت یک محل تمرین خوب لازم است.

*  شاهرخ بیانی در خصوص صحبت های استراماچونی مبنی بر اینکه با این شرایط نمی تواند به همکاری اش با استقلال ادامه دهد، تصریح کرد: باید به استراماچونی حق داد. او یک مربی حرفه ای است. از کشوری آمده که اصول فوتبال نکته به نکته رعایت می شود اما حالا که اینجاست باید از او استفاده کنیم و امکانات اولیه را حداقل فراهم کنیم. این روزها همه نگران این هستند که شیخ دیاباته مثل مامه تیام به یک باره استقلال را آخر فصل ترک نکند و برود. بنابراین مدیران استقلال باید به سرعت قراردادهای این بازیکنان را طولانی مدت ببندند تا به راحتی از تیم جدا نشوند.

* استقلال در طول سال های اخیر به مرکز بازیکنانی با مصدومیت رباط صلیبی تبدیل شده است و هر از چند گاهی یکی از بازیکنانش با این مصدومیت مجبور هستند جای حضور در زمین تمرین و مسابقه وقت خود را در کلینیک دکتر امین نوروزی سپری کنند.

* مجاهد خذیراوی اظهار داشت: استقلال در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان نمایش فوق‌العاده‌ای را به اجرا گذاشت و توانست به یک پیروزی پرگل برسد.  نمایشی که فراتر از فوتبال ایران بود و همه از تماشای این مسابقه جذاب و دیدنی لذت بردند.استقلال در چند هفته اخیر نشان داده به همان تیمی پر قدرت تبدیل شده که همه هواداران انتظار آن ‌را می‌کشیدند.