مانی رسانه ManiMedia

اطلاعیه مانی رسانه در مورد حواشی انتشار کمپین های خودخوانده در مسیحیت

به گزارش سرویس مسیحیت مانی رسانه- به دلیل برخی اخبار ناهمگون و غیر موثق و نسبت آن به عوامل شورای مسیحیت مانی رسانه، تصمیم بر آن شد اطلاعیه زیر را در اختیار مخاطبین عزیز قرار دهد.

اطلاعیه
به نام خالق محبت
 
بدینوسیله به استحضار می رساند،با توجه به بد اخلاقی هایی که در چند روز اخیر نسبت به این رسانه و عوامل بخش سرویس مسیحیت صورت گرفته است.توضیحاتی را جهت شفاف سازی در اختیار مخاطبین عزیز قرار می دهیم.
به اطلاع عموم می رساند، کلیه تصمیم گیری های بخش مسیحیت توسط افراد رسمی شورای مسیحیت مانی رسانه صورت می گیرد و هر اقدام در این حوزه بصورت عمومی با موافقت جمعی می باشد. در چند روز گذشته این رسانه اقدام به انتشار اسنادی از حیث سوء استفاده های مالی و منفعتی، صفحه هات و کمپین های فردی بنام شاهین راد مهر (ح.م) نمود و اینگونه شایعه شده است که در این میان کشیش امید ازگمی از مخالفین انتشار این خبر بوده اند که قابل ذکر است در این تصمیم همه افراد شورا حتی ایشان در اتحاد بدون رای منفی موافق این عمل بوده اند.
روز گذشته (۱۹٫۱۲٫۲۰۱۸) ویدئویی را از جناب امید ازگمی جهت شفاف سازی از آنچه که در گذشته برای ایشان رخ داده و عده ای از خادمین از آن تبلیغات منفی کرده بودند،منتشر نمودیم تا برای عموم هرگونه شائبه ای را روشنگری کرده باشیم.
متاسفانه شخص شاهین رادمهر این ویدئو را در کانال های تلگرامی و صفحات فیسبوک خود نشر داده و بهره برداری شخصی نموده که قسمتی از آن ویدئو به دفاع از این شخص می باشد! و طی ساعت های اخیر بر همین اساس با برخی از خادمین در میان گذاشته که کشیش امید ازگمی از ایشان دفاع نموده اند.
که بدینوسیله این موضوع از طرف مانی رسانه و شخص جناب امید ازگمی تکذیب می گردد و به اطلاع عموم می رساند این موارد را از حیث قانونی به جد پیگیری خواهند نمود تا از هرگونه انتشار بداخلاقی ها و دروغگویی و فربه گری ها جلوگیری بعمل آید و سازمان های مسیحی حقیقی و شبان های حقیقی هوشیار باشند و تحت تاثیر گزافه گویی ها نباشند.
امید است در این راستای، نسبت به همین آسیب های جدی که رایج در دنیای مسیحیت فارسی زبان می باشد، با اتحاد به امور رسیدگی نماییم.
 
مانی راستین
مدیرمسئول مانی رسانه
متن پی دی اف اطلاعیه: اطلاعیه مانی رسانه: