مانی رسانه ManiMedia

استرالیا ۰ – پرو ۲

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-  در یکی از دو مسابقه پایانی گروه C جام جهانی ۲۰۱۸ ، تیم استرالیا که در نخستین مسابقه برابر فرانسه شکست خورد و در مسابقه اخیرش یک امتیاز از دانمارک گرفت، از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در استادیوم المپیک شیفت سوچی به قضاوت سرگئی کاراسف به مصاف تیم پرو صفر امتیازی رفت.

ملی پوشان فوتبال پرو با وجود اینکه بعد از دو شکست متوالی حذف شده بودند، مثل دو دیدار اخیرشان امروز هم عملکرد خوبی مقابل استرالیا داشتند ولی این بار مزد بازی خوب خود را گرفتند و توانستند در دقیقه ۱۴ روی ارسال یوشیمار یوتون و شوت روی پای تماشایی آندره کاریو دروازه استرالیا را باز کنند.

پرویی‌ها که نیمه اول را با برتری یک بر صفر پشت سر گذاشته بودند، در دقیقه ۵۰ هم روی توپی که کوئوا به پای یدیناک زد و در ادامه شوت گوئررو از مقابل محوطه ۶ قدم به دومین گل برابر کانگوروها دست پیدا کند.

در ادامه شاگردان برت فن مارویک که تا پیش از مسابقه امیدوار به شکست دانمارک برابر فرانسه بودند و می‌خواستند با پیروزی مقابل پرو به برتری برسند، دومین باخت جام جهانی را با نتیجه ۲ بر صفر در دیدار با پرو متحمل شدند تا یک امتیازی بمانند.

تیم ملی پرو بعد از دو بازی درخشان برابر دانمارک و فرانسه که با شکست برای آنها همراه بود، امروز مزد عملکرد خوب خود را گرفت و با برتری ۲ بر صفر مقابل استرالیا و حضور در رده سوم جدول گروه C جام جهانی ۲۰۱۸ را تمام کرد تا کانگوروها با یک امتیاز قعرنشین شوند.

متئو رایان، ترنت سینسبوری، مارک میلیگان، جاش ریزدون، عزیز بهیچ، مایل یدیناک، آرون موی، متئو لکی، رابی کروسه(۵۸- دنیل ارزانی)، تام روجیچ(۷۲- جکسون ایروینه) و تامی یوریچ(۵۳- تیم کیهیل) بازیکنانی بودند که با تصمیم برت فن مارویک در این مسابقه بازی کردند.

پدرو گایسه، کریستین راموس، اندرسون سانتاماریا، لوئیس آدیونکولا، میگل ترائوکو، رناتو تاپیا(۶۳- پائولو اورتادو)، یوشیمار یوتون(۴۶- پدرو آکینو)، آندره کاریو(۷۹- ویلدر کارتاگنا)، ادریسون فلورس، کریستین کوئوا و پائولو گوئررو هم نفرات تیم ملی پرو در مسابقه امروز برابر استرالیا بودند که به‌عنوان بازیکن ثابت و یار تعویضی به میدان رفتند.

مایل یدیناک(۱۰)، دنیل ارزانی(۶۰)، تام روجیچ(۶۶) و مارک میلیگان(۸۸) از استرالیا و یوشیمار یوتون(۴۵) و پائولو اورتادو(۷۹) از پرو بازیکنان اخطاری این مسابقه بودند.

ورزش سه*