مانی رسانه ManiMedia

ادامه تسویه حساب‌های شخصی در استقلال

به گزارش سرویس ورزشی مانی رسانه-طی روز‌های اخیر مصاحبه‌هایی از برخی بازیکنان پیشین استقلال منتشر شده که در نوع خود جالب توجه است. حرف‌هایی که ریشه در اختلافات قدیمی بین بازیکنان داشته و امروز هر کدام به آنها اشاره می‌کنند. حرف‌هایی که نشان می‌دهد دلیل عدم نتیجه‌گیری استقلال در سال‌های گذشته چه چیزی بوده است.

ماجرا از اختلاف بین پژمان منتظری و مهدی رحمتی آغاز شده است. منتظری که با مشاور رحمتی و البته فرهاد مجیدی به مشکل خورده بود، در پایان لیگ صحبت‌هایی علیه این شخص انجام داد. مشاور یا به اصطلاح مدیر روابط عمومی پیشین استقلال هم در مقام پاسخگویی اتهاماتی به مدافع استقلال زد. اگر چه رحمتی و منتظری به صورت رسمی علیه هم موضع نگرفته‌اند، اما شخصی که میان آن‌ها ایستاده، به نوعی طرف ماجرای دعوای آنها است.

در این میان امیرحسین صادقی و آرش برهانی هم وارد ماجرا شده‌اند و صحبت‌هایی را مطرح کرده‌اند. صحبت‌هایی که بیشتر تسویه حساب شخصی است. این دو بازیکن پیشین استقلال، طرف منتظری را گرفته و به نوعی علیه رحمتی موضع گرفته‌اند. در این میان، تنها کسی که صحبتی نکرده، مهدی رحمتی است. او سیاست سکوت را در پیش گرفته و صحبتی انجام نداده است و باید منتظر ماند و دید به این روند ادامه می‌دهد یا اینکه پاسخ این مسائل را می‌دهد.