مانی رسانه ManiMedia

آغاز بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال در مسکو

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه- مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه لوژینکی شهر مسکو، برگزارشد و پس از مراسم، بازی افتتاحیه جام مابین تیم ملی روسیه میزبان و تیم ملی عربستان سعودی برگزار شد. در هنگام برگزاری این مراسم، در میدان معروف سرخ روسیه، یک کنسرت برگزار  شده است.

زمان برگزاری مراسم اصلی، افتتاحیه جام جهانی روسیه برروی بخش‌هایی مانند موسیقی و حرکات مربوط به آن، متمرکز بوده و رابی ویلیامز، مجری برنامه افتتاحیه جام جهانی بود. حدود ۵۰۰ رقصنده، ژیمناستیک‌کار و ترامپولین‌کار در این مراسم حضور داشتند. در این مراسم درباره فرهنگ ملی روسیه نیز توضیحات مفیدی ارائه داده  شد.

مجری اصلی این برنامه، رابی‌ویلیامز، ستاره مشهور  و هنرمند انگلیسی  و آیدا گاروفولینا، خواننده مشهور روس‌ها نیز او را در امر مجری‌گری یاری کرد. از سوی دیگر آهنگ رسمی جام جهانی تحت عنوان Live It UP نیز به طور رسمی رونمایی  شد و سه خواننده این اثر، ویل اسمیت، نیکی جم و ارا ایسترفی، به اجرای آن در مقابل دیدگان حضار  پرداختند.

از سوی دیگر، باتوجه به تمرکز بسیار زیاد این دوره بر حرکات موسیقایی، پلاسیدو دومینگو و پروویان تونر نیز اجرای موسیقی در این مراسم مهم را برعهده  داشت.