مانی رسانه ManiMedia

آخرین رویدادهای تیم پرسپولیس بررسی شد

به گزارش سرویس ورزش مانی رسانه-کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد؛ ساعت بازی پرسپولیس و ماشین سازی تغییر نکرده است.

* عملکرد قابل قبول امید عالیشاه در ترکیب پرسپولیس باعث تردید کالدرون در انتخاب ترکیب اصلی تیمش در دیدار با ماشین سازی شده است.

* دکتر حقیقت در خصوص مصدومیت مهدی عبدی گفت: عکسبرداری و آزمایشات گرفته شده حاکی از آن بود که این بازیکن دو تا سه هفته از میادین دور خواهد بود و می‌بایست با برنامه‌های پزشکی و اختصاصی کار خود را زیر نظر کادر پزشکی تیم آغاز کند تا دوباره به مرز آمادگی برسد.همچنین کمال کامیابی‌نیا به دلیل مصدومیت و فرشاد احمدزاده به خاطر محرومیت غایبین پرسپولیس در بازی روز پنجشنبه مقابل ماشین‌سازی خواهند بود.

* بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز در هوایی مطبوع، تمرین خود را زیر نظر کادر فنی انجام دادند. تمرین از ساعت ۱۱:۱۵ در سالن بدنسازی ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.آخرین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار برابر ماشین سازی، فردا چهارشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد.

* آنچه از تمرینات روزهای اخیر پرسپولیس به گوش می رسد کالدرون برای نهمین بار در رقابت های فصل جاری لیگ برتر قصد دارد ترکیب تیمش را دستخوش تغییر کند تا گمانه زنی درباره بازیکنان اصلی همچنان ادامه داشته باشد.تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر فوتبال روز پنجشنبه این هفته در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ماشین سازی تبریز است.

* آشوبی به کارت های زرد و قرمز بی موردی که بازیکنان پرسپولیس در بازی های فصل جاری خود می گیرند اشاره کرد و گفت: باشگاه باید به این موضوع ورود جدی کند. این موارد قطعا برای پرسپولیس مشکل ساز خواهد شد. اخطار و اخراج غیر فنی به یک باشگاه ضربه می زند و کار گروهی را زیر سوال می برد. برخورد باشگاه هم باید محکم و بازدارنده نباشد و نگاه ریش سفیدی و کدخدامنشی نکند.

* فرشاد پیوس، پیشکسوت تیم فوتبال درباره عملکرد جونیور براندائو در پرسپولیس گفت: این مهاجم اصلا در حد پرسپولیس نیست. واقعا نمی‌دانیم بر چه اساسی جذب شده است. با پول او می‌شد یک مهاجم ایرانی تراز اول کسب کرد. اگر قرار است مهاجم خارجی به پرسپولیس بیاید باید بازیکنی باشد که یک سر و گردن از بقیه بالاتر باشد. این مهاجم برزیلی واقعا ضعیف است و نمی‌تواند نیازهای تیم را در خط حمله برآورده کند.